Autors Tēma: Beztēma par kaķiem  (Lasīts 6765 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Re: Beztēma par kaķiem
« Atbilde #60 : 2019. gada 27. marts, 19:16:46 »
es kopš uzliku sizala pakāpienus trepēm, līkos nagus daudz vairs nejūtu, laikam nodrikā augšā/lejā skraidīdams. Bet nu  vispār jau, manam ir cienījams vecums un glupi saimnieku īkšķi vairs nešķiet iekārojami tādos gados.Tākā ,tas ir pārejoši....

Zin, man ar tā likās, bet es šorīt no savas večiņas riktīgi atrāvos pa pliko, no segapakšas izbāzto kāju, kad negribēju celties un dot kundzenei brokastis :)  Nagus es viņai ik pa laikam apgriežu, ar skrāpējamo paklāju ir par maz, lai viņus notrītu īsākus - var tikai uzasināt tos āķus :) Ja košaks pa laminātu sākt klabināt gluži kā zirgs ar pakaviem, tad skaidrs, ka jāmeklē nagu griežamās šķēres.
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies Camma

« Atbilde #61 : 2019. gada 29. aprīlis, 08:35:12 »
Pa ilgiem laikiem bija beigušās kaķsmiltis, ko parasti depiņā ņemu. Paņēmu šepat vietējā bodē cementejošās. Nedēļu skopuma dēļ esmu nomocījusi. Smird kā elle pēc čurām, tīrs amonjaks. Šon galvenais dienas darbs - iebraukt kaķsmiltis paņemt. Vienīgās lietojamās ir smalkās, cementējošās PVRA vai Canadian litter. Par pēdējām arī vairs garantiju nedotu, sen nav bijušas lietošanā. Neslēpta reklāma. Jo - kāpēc jāmokās?
Visus sakost!

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #62 : 2019. gada 29. aprīlis, 08:51:04 »
Baigie suskas Tavējie.. zeme sen jau atkususi, var tak iet ārā darīties  :murmur: Man vasarā kaķa kaste tikpat kā nav jātīra. (Veicas, vai ne?) Un savai mincenei priekš kastes es pērku DEPO lielo maisu ar kurināmā granulām, pietiek vairākiem mēnešiem. Tādas pašas mazākos fasējumos un par lielāku naudu var nopirkt priekš grauzēju būrīšiem. :)
Tikai dalos pieredzē. Ne visiem kaķiem der viens un tas pats. :) Puikam kaķi tās granulas dzenā pa visu māju, tāpēc viņš pērk kaut kādas kaķu smiltis no kukurūzas.

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #63 : 2019. gada 29. aprīlis, 09:32:06 »
tās kurināmās granulas baigi nepiesmird?

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #64 : 2019. gada 29. aprīlis, 10:09:19 »
tās kurināmās granulas baigi nepiesmird?
Ja ilgi netīra kasti, tad piesmird, protams. :) Es tīru katru dienu un nedēļas nogalē arī kasti kārtīgi izmazgāju.

Atslēdzies Mangusts

« Atbilde #65 : 2019. gada 29. aprīlis, 11:28:01 »
Kaķstāstiņi krieviski.

Svešs kaķis uz lodžijas 9. stāvā gadījies arī man, tikai zināju, ka viņš nāk ciemos no kaimiņu lodžijas un uz turieni atgriežas. Saprata, ka mūspusē  ir nelegāli, jo, ieraudzījis kādu no mums, ātri šmauca atpakaļ. Sākumā brālim pat neticēju, kad stāstīja - no rīta modies no dīvainas čabināšanās, ko vispirms norakstījis uz negaidītu kāda mājnieka atgriešanos, tad uz ielidojušu putnu, līdz pieķēris mīkstajā krēslā knosāmies "nagluju rižuju mordu"... Bet vienreiz pati iztraucēju nelūgtā viesa ierašanos - tupēja uz lodžijas sliekšņa. Likām viņam dažādus arvien augstākus škēršļus uz šaurās dzegas, kas savienoja lodžijas, bet viņam bija vienalga, kamēr mūkot atpakaļ par jau apmēram 20 cm augsto finiera galu nabags gandrīz novēlās zemē. Kopš tā brīža bēdīgs  tusēja vairs tikai pa savu teritoriju. Varēja jau kaķuku saprast - kaimiņos neliels dzīvoklis bija jādala ar ģimeni ar diviem bērniem un šuneli...
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies Mangusts

« Atbilde #66 : 2019. gada 07. maijs, 18:36:31 »
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies Camma

« Atbilde #67 : 2020. gada 18. augusts, 12:31:04 »
Rūdis pagājušajā nedēļā smagi slimoja - bija noķēris baisu iesnu ar angīnu. Nu jau ir mazliet atkopies, apseko teritoriju un daudz dzer (trīs dienas vispār neko norīt nespēja).
Cerams, ka drīz būs atpakaļ savā labajā formā.
Visus sakost!

Atslēdzies Camma

« Atbilde #68 : 2020. gada 17. septembris, 10:05:27 »
Kaķāda vēl arvien ir ļoti kautrīgs. Atļaujas ienākt verandā pie bļodas, ja ārā debess ar zemi kopā jaucas. Ļoti uzmana, lai visi atkāpšanās ceļi būtu vaļā un neviens nebūtu aiz muguras.
Uzrodās pēkšņi, tādēļ ar bildēšanu ir tā kā ir.
Visus sakost!

Pieslēdzies Spārka

« Atbilde #69 : 2020. gada 17. septembris, 10:07:02 »
Izskatās labi paēdis un pat kopts :)

Atslēdzies Camma

« Atbilde #70 : 2020. gada 17. septembris, 10:51:10 »
Principā grēks būtu šamam sūdzēties - dabū visu to pašu, ko mājas koškas (pret ērcēm, helmintiem), paika vispār ir ekstra (vistu sirdis, aknas, māgas, biezpiens). Galvenais ir atnākt pieēsties 4x dienā. Vispirms viens sabaro, tad otrs, tad atkal pirmais un tā pa apli :) .  Tiesa, gadās dienas, kad neatnāk nemaz.
Visus sakost!

Atslēdzies Emīlija

Atb: Beztēma par kaķiem
« Atbilde #71 : 2020. gada 13. novembris, 15:02:37 »
Она не была в Эмиратах,
Не видела Рим никогда
И вряд ли увидит когда-то:
Ей не с кем оставить кота.

Ей снится порой на рассвете
Родной её город - Чита.
Она и туда не поедет:
Ей не с кем оставить кота.