Autors Tēma: mobilā pieslēgums???  (Lasīts 2870 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Camma

Atb: mobilā pieslēgums???
« Atbilde #45 : 2021. gada 14. februāris, 10:17:26 »
Jā, tieši tā. Notiek pārbaude, cik tālu tad var klientu apbižot. Kā ar kucēnu, kas mēģina ņemt virsroku ģimenē - ļausies, tad kāps uz gavlas visu mūžu.
Nupat šo procedūru izveicu ar biti un pārgāju uz govi. Arī bija vai 5 zvani ar vaimanām ak,kānutāvar, amēstagadšitā. Taču jāatcerās, ka līgums ir uz 2 gadiem, ātrāk ieslēgsies soda sankcijas par it kā negūto peļņu. Ar šo uzmanīgi. Sakari tagad visiem vienādi, var puslīdz droši rāpot no viena pie otra un atkal atpakaļ.
Galvenais - nemocīties vainas apziņā, jo 1)apkāš tevi, 2)konkrētais cilvēks ir tikai darbinieks, kurš arī maina darba vietu pa 10 lāgiem. Man kā juridiskai personai atbildīgie mainījušies bez maz reizi pusgadā, ne reizi nav gadījies runāt ar vienu un to pašu atbildīgo.
Visus sakost!

Atslēdzies dip

« Atbilde #46 : 2021. gada 14. februāris, 10:19:17 »
Nesapratu par to 2 gadu līgumu.

Atslēdzies Camma

« Atbilde #47 : 2021. gada 14. februāris, 10:31:52 »
Jaunus līgumus parasti slēdz uz 2 gadiem. Īpaši svarīgi, ja vēl ir kāda ierīce uz nomaksu (telefons, rūteris utt). Par tiem 2 gadiem noteikti painteresējies, lai nav ''pārsteigums biksēs''. Es uz to uzrāvos vienu reizi. Toties tagad brīvi mainu operatorus ik pa 2 gadiem.
Domāju, ka tas tā iestrādāts, lai klienti nevazātos pārāk bieži.
Visus sakost!

Atslēdzies dip

« Atbilde #48 : 2021. gada 14. februāris, 10:38:39 »
Paldies, nezināju.

Pieslēdzies kvadra

« Atbilde #49 : 2021. gada 14. februāris, 10:39:58 »
Paldies! Galvenais moments, ko priecājos dzirdēt, ka nav jāiet pie tā otrā operatora ar vainīgām acīm, sak, es pārdomāju...
Nu paskatīsimies, kā man ies.

Camm, vai bija kādas problēmas ar Biti?

Atslēdzies Camma

« Atbilde #50 : 2021. gada 14. februāris, 14:46:13 »
Bezlimita internets, kurš nez kā iztērējās 20-23. datumos. Ja gribi lietot, piemaksā. Rēķins no 40 eur (mazam uzņēmumam) uz 60 eur. Laikam jau 30% ir būtiska starpība. 3.dienā pēc sarunām ar govi bite sāka žēlabaini zvanīties un piedāvāt... bezlimita internetu (nu, vēl arī citas ekstras, kuras man nafig nevajag).
Visus sakost!

Atslēdzies Krimsons

« Atbilde #51 : 2021. gada 14. februāris, 15:07:18 »
6,50 pie Bites tikai par sarunām.
Padārgi, bet es pagaidām neko.
Internets darba LMT. 

Atslēdzies Aģents 0.7

« Atbilde #52 : 2021. gada 14. februāris, 16:20:04 »
11,5 pie Teles, viss bezlimitā Latvijā, Oiropā kaut kādi interneta ierobežojumi. Pirms tam tas pats pa 8 eirām

Atslēdzies lumbergs

« Atbilde #53 : 2021. gada 14. februāris, 16:29:50 »
Lebara priekšapmaksas karte, 10.00 mēnesī. 10 GB, 500 min international calls, bezlimita pa UK.

Pieslēdzies kvadra

« Atbilde #54 : 2021. gada 18. februāris, 17:30:28 »
Nu tad tā. Aizsūtīju pieteikumu Bitei, šī atzvanīja, sarunājām, aizbraucu pakaļ līgumam un sim kartei. (Vispār viņi gribēja ar kurjeru sūtīt, bet es atkratījos, jo nevaru tak šī pasākuma dēļ dienu mājās kluknēt).
Dienu vēlāk pienāca divas īsziņas no LMT, ka "patiesi žēl", ar aicinājumu pa/pārdomāt un piezvanīt, lai uzzinātu viņu piedāvājumu. Vai MAN jāzvana? Noignorēju. Paiet vēl diena. Šodien piezvana paši - ai, ai, kāpēc tad tā? Izklāstīju. Parunāt parunājām, bet neko tik kārdinošu, lai ieslēgtu atpakaļgaitu, LMT man piedāvāt nespēja. Tad nu rītvakar būšu de facto pie Bites. Uz diviem gadiem. Redzēs, kā ies. Speccena 2 gadus simboliska. Kaut nu tikai zona būtu manos maršrutos. Bet LMT atļāvu pēc 2 gadiem painteresēties par mani  :mrgr:

Atslēdzies daddy

« Atbilde #55 : 2021. gada 18. februāris, 17:57:59 »
Nu tad tā. Aizsūtīju pieteikumu Bitei, šī atzvanīja, sarunājām, aizbraucu pakaļ līgumam un sim kartei. (Vispār viņi gribēja ar kurjeru sūtīt, bet es atkratījos, jo nevaru tak šī pasākuma dēļ dienu mājās kluknēt).
Dienu vēlāk pienāca divas īsziņas no LMT, ka "patiesi žēl", ar aicinājumu pa/pārdomāt un piezvanīt, lai uzzinātu viņu piedāvājumu. Vai MAN jāzvana? Noignorēju. Paiet vēl diena. Šodien piezvana paši - ai, ai, kāpēc tad tā? Izklāstīju. Parunāt parunājām, bet neko tik kārdinošu, lai ieslēgtu atpakaļgaitu, LMT man piedāvāt nespēja. Tad nu rītvakar būšu de facto pie Bites. Uz diviem gadiem. Redzēs, kā ies. Speccena 2 gadus simboliska. Kaut nu tikai zona būtu manos maršrutos. Bet LMT atļāvu pēc 2 gadiem painteresēties par mani  :mrgr:

Vispār sivēni. kad rokas izgriež, tad paliek mīksti, bet citādi turas pie pēdējās kapeikas... tā viņiem vajag...   :yes:  Ar Biti uzmanies ārzemēs, sīkajai anāca daudzsimtu rēķins par internetu Turcijā... visādi ņēmās, caur PTACu utt., beigās nācās samaksāt. Neprasi, kuram :D

Pieslēdzies kvadra

« Atbilde #56 : 2021. gada 18. februāris, 18:15:51 »
Es ārzemijās, kas tālākas par Baltiju, internetu telefonā atslēdzu, atstājot tikai WiFi. Lai nebūtu, kā Camma saka, pārsteigums biksēs. Pieslēdzu tikai kādā atsevišķā brīdī, kad tiešām vajag - nu tur, google mapu vai tml.

Atslēdzies daddy

« Atbilde #57 : 2021. gada 18. februāris, 18:24:47 »
Es ārzemijās, kas tālākas par Baltiju, internetu telefonā atslēdzu, atstājot tikai WiFi. Lai nebūtu, kā Camma saka, pārsteigums biksēs. Pieslēdzu tikai kādā atsevišķā brīdī, kad tiešām vajag - nu tur, google mapu vai tml.

nu bet ka Tev pasaka, ka "viss ietverts, dzīvo un līksmojies"??

Atslēdzies Krimsons

« Atbilde #58 : 2021. gada 18. februāris, 18:41:43 »
Bitei ir viena patiešām laba un darbojoša fīča = lapā var ieslēgt limitus visam kam jebkam + paziņojumus, ja kas ir atļauts, bet iet pāri limitam
Katrā ziņā vismaz ir signāls, ja kaut kas vairs nav tā, kā bija domāts

Atslēdzies Trix

« Atbilde #59 : 2021. gada 18. februāris, 19:01:55 »

nu bet ka Tev pasaka, ka "viss ietverts, dzīvo un līksmojies"??

Read the small print... Jeb izlasi līgumā visu, kas ir ar maziem burtiņiem. Un tas ar reklāmu ne vienmēr sakrīt, lai neteiktu, ka sakrīt reti. :D