Autors Tēma: Elektrības instalācija dzīvoklī. Reģipsis.  (Lasīts 3548 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies kvadra

Re: Elektrības instalācija dzīvoklī. Reģipsis.
« Atbilde #30 : 2018. gada 03. decembris, 14:06:42 »
Cik tad mūsu klimatā dabīgo siltumu un ūdeni pabaudīsi  :(
Slapjā pirts man netīk -šķiet, ka elpot nav ko, bet saunā, sausā gaisā, izkarsēties patīk.

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #31 : 2018. gada 03. decembris, 14:27:35 »
Cik tad mūsu klimatā dabīgo siltumu un ūdeni pabaudīsi  :(
Slapjā pirts man netīk -šķiet, ka elpot nav ko, bet saunā, sausā gaisā, izkarsēties patīk.

neraudi, kvadra, tik skaļi, vasara no aprīļa līdz oktobrim nešķita pietiekami gara un silta? :rofl:

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #32 : 2018. gada 03. decembris, 14:42:17 »
Anekdote:
Čukčam jautā - klau, a kā tu mazgājies? Nu kā - jūrā, protams! Bet ziemā?! Nu, cik tad tā ziema gara...

Pat ja tā, Bobi, ka vasara mums būtu no aprīļa līdz oktobrim, vienalga atliek vēl pusgads pie mākslīgā gaismas un siltuma avota  :mrgr:

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #33 : 2018. gada 03. decembris, 14:45:02 »
vienmēr jau var atrast par ko pačīkstēt  :rofl:

Atslēdzies daddy

« Atbilde #34 : 2018. gada 03. decembris, 15:39:27 »
nez, vai šitajā, vai citā tēmā, bet jau teicu, ka pēc gada gribētu zināt "saunas dzīvoklī" bilanci - cik naudas aizgāja ierīkojot, cik elektrībā, cik reizes tajā saunā ir iets, un galvenais - slēdzienu vai par to pašu naudu tās 3-4 reizes gadā nevarēja un kādu SPA aiziet, kur bez saunas ir arī baseiniņš, straumes un kaskādes un jaukas meitenes ;)

Atslēdzies Aste Risks

« Atbilde #35 : 2018. gada 03. decembris, 15:48:52 »
bet tur tajā spa varbūt nebūtu īrnieciņš ;)

Līrs

• Viesi
« Atbilde #36 : 2018. gada 03. decembris, 19:51:14 »
Un baseinu vajag. Kur pēc tās saunas? Burbuļvannā?

Pieslēdzies mellene88

« Atbilde #37 : 2018. gada 04. decembris, 11:48:11 »
ejiet bekās skeptiķi...man patīk kā kundalīns darbojas... un pag,gan gan man arī būs pirts ;) ... vieniem citiem manas pilsētas latviešiem jau ir...paši būvēja no LV vestiem kokiem ... :yes:
šitā es brīnijos un acis bolīju,kad kaimiņi sev darza nolika šeit visur modē esošos hot tube.. laz y spa domāju..nu ,nu :fubar: ...Tak jopcik, vini katru nedēļu tur mērcējas..man par šausmām...lietus ,vējš vai sniegs  :rat:
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Atslēdzies Kundalini

« Atbilde #38 : 2018. gada 04. decembris, 13:33:00 »
Tāks....Darbā elektriķis. Parunājāmies, nonācu līdz vadiem. Biezums 2.5 mm, labāk vilkt 3 joslu.
Skatos SS, kabelis 50 metrus pa 10 euro tikai.
« Pēdējās izmaiņas: 2018. gada 04. decembris, 13:44:20 no Kundalini »

Atslēdzies Aste Risks

« Atbilde #39 : 2018. gada 05. decembris, 15:22:49 »
Vai Tev dzīvoklī ir zemējums ?   Ja nav , labāk likt 2 dzīslas un nekādā gadījumā nesavienot zemējumus savā starpā.Uz lampām mierīgi vari vilkt 1,5 mm2 , vieglāk būs pievienot un izlocīt

Atslēdzies Kundalini

« Atbilde #40 : 2018. gada 06. decembris, 13:34:31 »
Vēl no elektriķa ieteikums - prasīju par savienojumiem kārbās, labāk ņemt skrūvju savienojumus, tur ir bimetāla skrūvēs, kad silst savienojuma vieta, skruve izplešās un paliek stingrāks kontakts. WAGO savienojumi ir sūds, jo tajos ir maza atspere, kura pie strāvas noslodzes karst un ar laiku tur vadi paliek bez savienojuma, tā arī var kas nosvilt.

Atslēdzies Aste Risks

« Atbilde #41 : 2018. gada 06. decembris, 13:51:07 »
WAGO ir labi ja kopā jāsavieno n dzīslas. ar skrūvēm tā normāli tikai 2 savienosi :/

Atslēdzies e518

« Atbilde #42 : 2018. gada 08. decembris, 10:14:09 »
 :rat: Nezinu kas tas tev par " elektriķi" , kas tādus padomus dod ? Ko tu taisies mājās darīt, ja tev vadi karsīs ? Martena krāsni darbināsi ? Tad jau tev 2.5kvmm nederēs, jāliek vismaz 10kvmm :rofl: