Autors Tēma: Rokdarbu vācelīte  (Lasīts 2963 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies vellata

Rokdarbu vācelīte
« : 2018. gada 20. decembris, 10:37:58 »
Sveiki forumbiedri! Gribētos apzināt, kā te citām/citiem ar visādu noderīgu lietu darināšanu klājas.

Es mēdzu sev uzadīt vai uzšūt pa kādam apģērba gabalam. Pati šobrīd pirmo reizi mūžā mēģinu adīt kleitu - reglāns no augšas. Laiks rādīs, kas sanāks :)

Atslēdzies Bobs

Re: Rokdarbu vācelīte
« Atbilde #1 : 2018. gada 20. decembris, 10:51:51 »
Man patīk instalēt santehnikas caurules

Atslēdzies vellata

« Atbilde #2 : 2018. gada 20. decembris, 10:53:26 »
Noderīgi. Ko dari, ja dikti gribās instalēt kādu cauruli, bet nav nepieciešamības? Veido no viņām modernās mākslas instalācijas?

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #3 : 2018. gada 20. decembris, 10:55:33 »
Noderīgi. Ko dari, ja dikti gribās instalēt kādu cauruli, bet nav nepieciešamības? Veido no viņām modernās mākslas instalācijas?

smieklīgi, bet tuvu tam :) Mēģinu gan izveidot ko noderīgu, bet protams, tam visam ir ierobežots pielietojums. Bet man vēl ir viens projekts padomā, ko kkad saņemšos realizēt, tikai detaļas jāiepērk. Tas gan varētu pretendēt uz mākslas objektu

Atslēdzies vellata

« Atbilde #4 : 2018. gada 20. decembris, 11:00:42 »
Kaķu tornis varētu būt ticams projekts...

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #5 : 2018. gada 20. decembris, 11:01:26 »
nav vairs kaķa..

Atslēdzies ragana

« Atbilde #6 : 2018. gada 20. decembris, 11:13:19 »
Arī es kādreiz ko uzadu vai uzšuju. Tikai šajos laikos vairs nav tādas patiesas vajadzības, līdz ar to tas viss tā nīkulīgi man. :thinking:

Atslēdzies vellata

« Atbilde #7 : 2018. gada 20. decembris, 11:14:06 »
Arī es kādreiz ko uzadu vai uzšuju. Tikai šajos laikos vairs nav tādas patiesas vajadzības, līdz ar to tas viss tā nīkulīgi man. :thinking:
Villenes nereti noder un viegli taisīt :)

Atslēdzies ragana

« Atbilde #8 : 2018. gada 20. decembris, 11:15:41 »
Ja tas par zeķēm, tad jā. :) Man patīk, tikai māmuķis mani cītīgi ar tām apgādā, līdz ar to tas prieks iet secen.

Atslēdzies Minne

« Atbilde #9 : 2018. gada 20. decembris, 11:31:33 »
Agrāk šuvu, adīju, tamborēju, tagad tikai bakstos, jo nekas vairs nesanāk, nav vairs koncentrēšanās un liekas, nu, ko man tādu vairs vajaga?

Ā, varbūt izšūšanu gribētu pamēģināt

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #10 : 2018. gada 20. decembris, 11:34:58 »
Ak, Kungs, ko tikai neesmu darījusi un pārveidojusi. Pašai no sevis bailes. Ja kas ienāk prātā, uzreiz tāds nemiers dīda. Vienīgais, ko neesmu izmēģinājusi - tamborēšanu. Vienkārši, to atliku, kā vēl vienu iespēju. Un laikam arī nesākšu. Bet tā viss no vienas vietas - adīšana, šūšana, dzīvokļa remonts, mēbeļu pārtaisīšana, pindzelēšana, kas tikai nav darīts. Man vienkārši patīk pats process, visu izplānot, skici uzmest, materiālus sagādāt, atrast informāciju, kā tās lietas ir darāmas un tad mesties iekšā procesā. Galvenais sevi piebremzēt. Vienīgais, kas mani glābj - slinkums. No pēdējā, kas darīts - noflīzēju ar sīkām flīzītēm žurnāl galdiņu, pāršuvu ziemas mēteli un pārtaisīju veco datora galdu par lādi (jo bija jauns pasūtīts, bet vecajam labs materiāls, žēl ārā mest). Tagad jau iegādāti visi nepieciešamie materiāli krāsu pludināšanai. Tā ir tāda jauna tehnika sagatavo atsevišķi akrila krāsas toņu maisījumus ar PVA, laku un nedaudz silikona, lēni salej kopā un pludina uz līdzenas virsmas - fantastiskas lietas iznāk. Var vēl uz epoksīda sveķu pamata to visu .... vienā vārdā, glābj tikai slinkums un vēl tas, ka neesmu izvēlējusies, ko tādā veidā iekrāsot. Dažreiz liekas, ka es pati sevi ar visām tām fantāzijām dobeigšu ;o))) 

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #11 : 2018. gada 20. decembris, 11:35:32 »
Pēdējais veikums - adīta cepurīte S k-gam (pagājšziem).
Daudz šuju leļļu drēbītes :)

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #12 : 2018. gada 20. decembris, 11:50:22 »
Kādreiz šuvu, adīju, tamborēju. Tagad adu tikai zeķes un cimdus (pēc vajadzības). Drēbes vairs nešuju, bet šujmašīnu reizēm darbinu, ja kāda gultasveļas vai aizkara vīle jānošuj.

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #13 : 2018. gada 20. decembris, 11:55:22 »
šujmašīnu reizēm darbinu, ja kāda gultasveļas vai aizkara vīle jānošuj.
Ā, ja tas skaitās, tad vasarā gultas veļas komplektu sašuvu.

Atslēdzies reno

« Atbilde #14 : 2018. gada 20. decembris, 13:25:13 »
Kopš rudens daudz šuju -svārki, bikses, žakete (bez oderes), 2 trikotāžas džemperi, glauns naktskrekls un kopš dažām dienām -špicainas dāmu biksītes

Kādreiz daudz adīju, bet neprotu ne zeķes, ne cimdus,un tā jau tas arī paliks.Tamborēju pagājušoziemu stulbus apaļus paklājiņus no vecu t-kreklu strēmelēm -vnk rokas kustinot, bet beigās kā datorkrēslu spilveni derēja

Esmu sašuvusi čupiņu princešu kleitu lellēm

Kā smilebox propi tiek lietota manas baltās kreppapīra rozes
Zīmēju šo to, šad tad

Pašlaik man prātā tāds veidojums kā asamblāža