Autors Tēma: Centrs/nomale  (Lasīts 2287 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies daddy

Re: Centrs/nomale
« Atbilde #15 : 2019. gada 16. janvāris, 14:41:47 »
Es no vecākiem esmu "mantojis" paradumu dzīvot dzīvoklī nomalē + vasarnīca. Vecākiem bija vasarnīca, man īsta lauku viensēta, dari ko gribi :)

Atslēdzies mellene88

« Atbilde #16 : 2019. gada 16. janvāris, 15:04:12 »
statistiku vajag???
esmu dzīvojusi visās iespējamajās variācijās- valsts nomalē(pierobeža) , rīgas centrā, Jūrmalā(bikuc nost no Bulduru stacijas), priežu mežā pierīgā, laukos centrā un ar labu satiksmi, laukos nomalē un bez satiksmes, Ukijā ir dzīvots gan nomalē ar savu auto,gan centrā pie galvenās ielas,gan piekalnē utt...
 es īsti neizpratu posta jēgu  :scratch: :confused: , bet ja jēga nebūtu jāmeklē, tad teiktu, ka  visas manas dzīvesvietas bija superīgas un tā brīža situācijai labas, katra palika atmiņā ar kko savu  :yes: , pēc katras ir kāds mazumiņš ko skumt ...

vienmēr esmu teikusi, ka cilvēks veido vietu, nevis vieta cilvēku (vieta cilveku var ietekmeet...kkādā mērā,jā )

:coffee:
p.s vaii es kādas nemaz nezinu cik, neuzskaitiiju, bet tas arii nav svariigas, jo pārklājas raksturojums...

« Pēdējās izmaiņas: 2019. gada 16. janvāris, 15:09:14 no mellene88 »
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #17 : 2019. gada 16. janvāris, 15:11:18 »
nav jau spiesta lieta izteikties, mellen, ja jēgu neredzi.

cilvēks veido vietu līdz zināmai robežai. Vietas auru veido cilvēku kopums, kas tuvāko apkārtni apdzīvo, tam gan piekrītu. Bet viens indivīds - var gadīties, ka nonāk Mazās Kalna ielas samuraja statusā.

Atslēdzies Kundalini

« Atbilde #18 : 2019. gada 16. janvāris, 15:14:27 »
Maskačkā dzīvot, varētu būt diezgan episki....
Bija tāda Rīgas noziegumu karte, kur melnas krāsas trekns pārklājums, tur visvairāk bandjugu, noziegumu
Rīgas ostas rajons bija melns, Maskavas iela visā garumā, daļa Maskavas forštates vēl uz vecajiem kapiem būvēta, pavisam jautri pēdiņās....
Paziņa dzīvoja Maskavas/Dzirnavu krustojumā, tur naktī ejot varēja uz naža uzrauties. Un tur tās apakšzemes pārejas, tā teikt, vietas, kur atvieglo no īpašuma, kas tev līdzi....Viens atstāja velo, pie ORIGO, brauca uz Botānisko dārzu Salaspilī, nozaga ka nemetās....
Tas ir vienīgais rajons, kur Rīgā negribētos dzīvot. Ir runāts ar vienu, kas Dzirnavu ielas galā dzīvokli nopirka, viņš teica, ka grūti izrauties no tādas vietas, jo tā it kā iesūc sevī....
« Pēdējās izmaiņas: 2019. gada 16. janvāris, 15:37:57 no Kundalini »

Atslēdzies mellene88

« Atbilde #19 : 2019. gada 16. janvāris, 15:55:14 »
kundalīn- tad es esmu pierādījums tam, ka var dzīvot viskkur... viss atkarīgs no savas personīgās karmas.  :talking:

ko iesūc?? (kundaliin..atkal tavi paziņas  :fryingpan: ) neko nekas neiesūc, ja esi izgājis savu liimeni, liktenis pats pamet nākamo etapu. Protams ja neizej, gaudies, čīksti un sūdzies, tad vieta un viss cits iesūc, jo vienk neesi gatavs nekam citam..izzziii...

Bobi- aaa kā tad pie statistikas tiks, ja neizteikšos?

Atslēdzies reno

« Atbilde #20 : 2019. gada 16. janvāris, 16:01:13 »
Man dzīvošana centrā  patika,jo vasaras bija jūrmalā,tur kur tagad visu laiku.Nepatika tas laiks sarkanarm/avotu stūrī, tā garā tukšā iela.Ja tagad izvēlētos rīgu,tad jaunajā mājā pie zkedoņdārza

Atslēdzies tuk

« Atbilde #21 : 2019. gada 16. janvāris, 20:05:22 »
Nu tā jau ir, ka visam savi +, savi -. ;)
Arī dzīvots viskautkur un visur šķitis labi.
Studiju laikā klusais centrs bija ideāls - viss turpat, ballēties un gulēt varēja ilgi :D
Kulturālie pasākumi ari rokas stiepienā, brokastis, vakariņas kafūzī blakusmājā, nu ideāli.
Kad sīkie bija mazi, tad pārdaugavā, atkal labi- svaigs gaiss, pavasarī viss zied, ir kur staigāt mierā un klusumā...
Tad vienu brīdi atkal klusais centrs.
Tagad nav Rīgas nomale, bet pierīga, mājā. Arī savi plusi un mīnusi.
Mīnuss būtu, ka esi maķenīt piesiets, pluss - ka pats sev kungs un ķeizars.
Nevaru pat pateikt kā labāk.
Maskačkā, un blokmāju rajonos gan nevarētu - man tīri vizuāli tā vide nepatīk...

Atslēdzies reno

« Atbilde #22 : 2019. gada 31. marts, 18:48:08 »
te ir testiņš, var noskaidrot, kas tad ir īstais mājoklis. Man -gotiska pils
https://lenta.ru/articles/2019/03/31/housefitting/

Atslēdzies mellene88

« Atbilde #23 : 2019. gada 31. marts, 19:07:40 »
nuu pipec..man Adamsu ģimenes stiliņa māja  :bird: :murmur:

В квартире вам будет тесно, в обычном коттедже — скучно. Поэтому берите сразу готический замок, как у семейки Аддамс. Скрипящие лестницы, камины, старинные портреты на стенах и хохот нечисти по ночам — просто праздник какой-то!

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #24 : 2019. gada 31. marts, 20:04:12 »
Man arī Adamsu ģimenītes māja ...

Atslēdzies baaciens

« Atbilde #25 : 2019. gada 31. marts, 20:42:59 »
Esmu dzīvojusi Čierītī (divstāvu māja ar malkas apkuri un tualeti kāpnēs); Zolitūdē (toreiz ar numuru 1) (svaigi celta deviņstāvene ar vairākiem sanmezgliem, balkonu un lodžiju, parketa grīdām, halli); Dzirciemā; tālā Kurzemes pilsētas lauku teritorijā (ūdens akā, tualete ārā, bet apkārt neviena - brīvība un plašums); Ziepčikā (veikals mājas pirmajā stāvā) un tagad ārpus Rīgas (pierīga). Visur ir bijis būtisks pluss - satiksme!
Manuprāt, satiksme, skola, veikals ir būtiskas lietas. Ja ir aptieka, bankomāts un degvielas uzpildes stacija - galīgi nav slikti (jo īpaši, ja patālāk no lielpilsētām)

Atslēdzies Minne

« Atbilde #26 : 2019. gada 31. marts, 23:58:36 »
Man pēc reno testa - ģēvuškas Lidas dzīvoklis no Šurika filmas:

Скромность и простота — ваше все. Помните квартиру Лиды, где случайно оказался главный герой фильма? Ничего лишнего. Так и надо.

Atslēdzies ragana

« Atbilde #27 : 2019. gada 01. aprīlis, 08:31:06 »
Adamsu ģimenītes namiņš man pašā reizē.

« Atbilde #28 : 2019. gada 01. aprīlis, 12:14:11 »
ha, a man tika šikā partijnieku daudzstāvene no "Maskava asarām netic", laikam tāpēc, ka ierakstīju, ka mani neuztrauc augstums.  Bet gribu labāk Adamsu pili   :sad_smiley:
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #29 : 2019. gada 01. aprīlis, 15:38:08 »
Ha, es uzrakstìju,  ka gribu dzīvot pirmajă stăvă (patiesībā gribu dzīvot vienīgajă stăvă savā mãjã),  bet man vienalga piešķīra to daudzstãveni :D

P.S.Bet vispãr atbildes tur tãdas, ka nav no kã izvêlêties, jo neatbilst neviena, Tãpëc arì rezultãts attiecīgs. :mrgr: