Autors Tēma: Vāze -?  (Lasīts 1744 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies kvadra

Vāze -?
« : 2019. gada 17. februāris, 20:50:57 »
Mīļie forumieši, lūdzu padomu.
Mani, tā teikt, ozadačiļi - dāvanu "pasūtīja" lai nopērku - vāzi. Raksturojums - "tādu lielu, smagu, kurā varētu piecas gladiolas iestutēt un viņa no tamā negāztos apkārt".  Ā, un stikla, ne māla.  Kurp lai dodos tādu meklēt, mm??  :scratch: Pašai nav ne jausmas, simtu gadu pēc tādas lietas nav bijusi vajadzība, turklāt vēl, kā zināms pēc sviestmaizes likuma, tiklīdz sāc ko konkrētu meklēt, tā ar uguni neatradīsi, pat ja ikdienā šķiet redzēts uz visiem stūriem...  :sad_smiley:

Ko varu iedomāties - Gemoss, Arkolats varbūt...

Atslēdzies tuk

Re: Vāze -?
« Atbilde #1 : 2019. gada 17. februāris, 20:58:55 »
 Alandeko? Ikea?
« Pēdējās izmaiņas: 2019. gada 17. februāris, 21:07:15 no tuk »

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #2 : 2019. gada 17. februāris, 21:12:19 »
Tāāks, atķeksēju IKEA. Kaut kā neiedomājos, jo pati tur vēl neesmu pabijusi. Paldies, tuk.
Bet Alandeko, man šķiet, ir tikai internetveikals, ne? Gribētos tā kā tomēr rokā pasvārstīt par to tēmu "lai negāžas apkārt".
« Pēdējās izmaiņas: 2019. gada 17. februāris, 21:26:18 no kvadra »

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #3 : 2019. gada 17. februāris, 21:21:08 »
IKEA ir mājaslapa, kur visas preces var aplūkot, lai nav velti uz turieni jātriecas.
Es vēl skatītos CenuKlubā, Depo.

Atslēdzies tuk

« Atbilde #4 : 2019. gada 17. februāris, 21:29:32 »
Vai tad spicē, alfā alandeko vairs nav?, hmm sen gan nav būts, varbūt vairs nav...
Lai negāztos, šķiet apakšas diametrs būtisks, ne tik daudz svars.

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #5 : 2019. gada 17. februāris, 21:30:21 »
O, paldies, Luīz  :)  Arī apskatāmi varianti.  Vismaz CenuKlubā, cik atceros, trauku diezgan daudz bija. 

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #6 : 2019. gada 17. februāris, 21:31:53 »
Nudien nezinu par Alandeko veikaliem. Varbūt ir. Tāpēc jau jautāju, ka neesmu tēmā  :blushing:

Atslēdzies reno

« Atbilde #7 : 2019. gada 17. februāris, 21:59:55 »
man liekas, ka spice-home  ir, un tur ir arī pierre un vēl līdzīgi veikali

Atslēdzies mellene88

« Atbilde #8 : 2019. gada 17. februāris, 22:22:46 »
aaa tev ir vēl kkādi parametri- krāsa, stils.... zināmi? jeb tikai tās piecas gladiolas.
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #9 : 2019. gada 18. februāris, 01:18:58 »
Pārējie parametri uz manu aci :)   Jāmeklē, ko vispār varēs atrast atbilstošu tām "piecām gladiolām", tobiš, pietiekami masīvu un ar platāku apakšu, un no tā tad jāizvēlas iespējami izskatīgāka. Kauč kā man šķiet, ka diez cik liela tā izvēle nemaz nebūs.

Atslēdzies mellene88

« Atbilde #10 : 2019. gada 18. februāris, 02:11:04 »
es jautāju tādēļ,ka izlasot uzstādījumu man uzreiz ienāca prātā 2as vāzes kuras atbilst prasībai -5as gladiolas. :)un....abas laikam skaitīsies vintage..nu,tas nav svarīgi...vienk man tādas stāv LV ...nevienai no viņām nav plata apakša  :n+: un abām ir tieši tāds uzdevums turēt gladiolas ...:)
bet nujā, vieglā svara neņem gan.  :n+:
ak atcerējos vēl trešo vāzi ,keramikas...kura uz augšu paplatinās...tai ziedi jāliek simetriski pa stūriem :) lai neapzveļas...:)
p.s es uzmestu aci antikvariatiem arī... man kkā tās senās lietas tuvākas par iekea un jusk vienādajiem štancējumiem...
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Atslēdzies Juventus

« Atbilde #12 : 2019. gada 18. februāris, 08:29:40 »
Kādas problēmas no tik vienkārša jautājuma. Aizej uz gandrīz jebkuru lielveikalu. Tur būs arī trauku veikals (-i). Piemirsu nosaukumu, bet vāzes tur ir. Kaut kādi kristāla paveidi... izskatās visas vienādi, bet cena atkarīga no ķīmiskā sastāva (un jebkurā gadījumā nav dikti liela).

Atslēdzies Alstere

« Atbilde #13 : 2019. gada 18. februāris, 09:36:59 »
Alandeko ir Alfā.
Vismaz sestdien vēl bija.

Atslēdzies Juventus

« Atbilde #14 : 2019. gada 18. februāris, 11:11:29 »
Atcerējos - "Rito". Tur vāzes ir. Savulaik es arī vienu pirku.