Autors Tēma: apģērbu otrā dzīve  (Lasīts 527 reizes)

Atslēdzies reno

apģērbu otrā dzīve
« : 2019. gada 30. maijs, 19:45:29 »
Tagad jau ļoti stilīgi. No tarkšķa par vīriešu krekliem iedvesmojoties
https://www.pinterest.com/pin/87538786485693105/

es joka pēc iepirkuma kuli sašuvu no humpalu krekla, jaunieši pievāca.

Atslēdzies tuk

Re: apģērbu otrā dzīve
« Atbilde #1 : 2019. gada 30. maijs, 21:02:25 »
Iespējams ne gluži par tēmu, bet visus dabīgo +\- šķiedru audumus, izņemot vilnas, no nonēsātā apģērba sagriežu mazos gabaliņos un izmantoju par dekoratīvo spilvenu pildījumu. Man nepatīk sintepons, kurš saplok
un formu atgūst vien pēc kārtīgas izplucināšanas..Šo lupatu pildījumu ērti vešenē mazgāt un izžāvēt.
Vasarā labi noder-verandā, terasē, šūpuļtīklos...

Atslēdzies reno

« Atbilde #2 : 2019. gada 30. maijs, 21:35:24 »
Es vienu brīdi griezu strēmelēs vecos T kreklus, tamborēju, bet vnk roku kustināšanai pie tv. Jo tos paklājiņus man galīgi nav kur likt, nelietoju kā šķiru. Iznāk  -pocess man patika, bet rezultātu nebija kur likt

Atslēdzies tuk

« Atbilde #3 : 2019. gada 30. maijs, 22:19:45 »
Ir ko pārtaisu, pāršuju, bet nu visam savs mūžs galu galā... ja noder, izmantoju, ja nē, tad nē, neiespringstu.

Atslēdzies reno

« Atbilde #4 : 2020. gada 06. augusts, 08:54:22 »
Kopš  eju uz saviem šūšanas kursiem, ko drīzāk var nosaukt par šūšanas klubiņu skolotājas klātbūtnē un vadībā, skatos, cik daudz ko pāršuj, vai izmanto otrai dzīvei. Viena dāma sašuva superīgas mugursomiņas sev, tad mazmeitām. Man tapa vasaras dārza halāts no vīriešu krekla, man patika materiāls un krāsa. Citreiz atkal šķiet -nu vai tiešām ir vērts ieguldīt tādu darbu, bet ja patīk un izdodas, kāpēc nē.

Atslēdzies Leonora

« Atbilde #5 : 2020. gada 06. augusts, 09:59:52 »
Tas ir arī zw, bet vajag prast un arī gribēt to darīt. Vienmēr apbrīnoju tādus cilvēkus, tas ir tik forši. Tikai jārēķinās, ka tās mugursomas mazmeitām var nepatikt, bet tas jau nav galvenais, kādam jau patiks un galvenais, ka pašam prieks:)

Atslēdzies reno

« Atbilde #6 : 2020. gada 06. augusts, 10:13:21 »
Ar mugursomām bija tā, ka ieraudzījušas, kāda ir vecmāmiņai un sākušas brēkt, ka arī tādu grib

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #7 : 2020. gada 06. augusts, 10:33:16 »
Reno, Tu varētu kādas bildes te ielikt. Priekam un iedvesmai :)

Atslēdzies reno

« Atbilde #8 : 2020. gada 06. augusts, 10:41:08 »
vecmāmiņu ar mugursomu satikšu pēc 3 nedēļām. Kundze vispār ļoti labi šuj, visādas sarežģītas lietas

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #9 : 2020. gada 06. augusts, 11:11:49 »
Jā, kādus interesantus darbiņus nofočē, ja atļauj.