Autors Tēma: Matrača izvēle  (Lasīts 247 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies baaciens

Matrača izvēle
« : 2020. gada 12. augusts, 16:22:23 »
Kādu laiku jau apdomāju jauna matrača iegādi, bet šķiet, ka sakarā ar dažādiem dzīves pavērsieniem, procesu nāksies pasteidzināt.

Kādi ir jūsu ieteikumi? Kas būtu jāņem vērā izvēloties jaunu matraci?

Pagaidām saprotu, ka man interesē 160 x 200 cm, divpusējs, visticamāk augsta cietība.
No pildījumiem neko nesaprotu  :?:

Atslēdzies olgucis

Re: Matrača izvēle
« Atbilde #1 : 2020. gada 12. augusts, 17:35:00 »
es pagājušajā gadā pirku jaunu. Pasūtīju ortopēdisko. Dārgs maita kašmarīgi. Principā, dārgākā mēbele manā dzīvoklī. Gulēšana fantastiska!! Nekad tik labi nebiju gulējusi.  Tagad jau pierasts, bet pusgadu nevarēju vakaru sagaidīt...
Pasūtīju mēbeļu salonā, bet cik saprotu tos taisa Igaunijā. Pirms tam meklēju informāciju googlē. No tā es sapratu, ka labākais ir tas kam vairāk atsperu un kvadrāta vienību, Par to cietumu, tas ir atkarīgs, kā tev patīk gulēt ( ja uz muguras un grozies - vidēji mīksts; uz sāniem - mīksts; uz vēdera - ciets). Faktiski tā arī meklēju. Izvēlējos pēc atsperu vairuma( kuram paraugā ir vairāk) un lai vairāk visādas kārtas. Pēc tam tikai pavadzīmē izlasīju, ka ir ortopēdiskais... Zin, ja māja degs, tad man vienā rokā būs pase, otrā matracis ;o)))

Atslēdzies baaciens

« Atbilde #2 : 2020. gada 12. augusts, 17:55:25 »
Olguci, kuras firmas matraci izvēlējies, ja vien tas nav noslēpums?

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #3 : 2020. gada 12. augusts, 18:22:18 »
Labam matracim naudu nevajag žēlot. Man gandrīz 20 gadus nokalpoja par nedārgu naudiņu Zundas mēbelēs (kopā ar gultu) pirkts atsperu matracis. Nomainīju, jo sāku just atsperes :)  Jaunais vairs nav tāds, man prasās mīkstāku.
Tā ka, Olguci, padalies, kurā mēbeļveikalā var skatīties. Un iemēģnāt, protams :)

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #4 : 2020. gada 12. augusts, 18:44:28 »
re atradu
https://www.ciekurs.lv/atsperu-matracis-red-orthopedic-sleepwel-320
pēc pavadzīmes mans ir ReD Orthopedic (140x200), cena 2018.gadā - euro 428.

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #5 : 2020. gada 12. augusts, 18:48:32 »
viņam viena puse ir cietāka, otra nedaudz mīkstāka, es guļu uz cietākas, vienkārši organisms ķer kaifu guļot uz taisnas virsmas

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #6 : 2020. gada 12. augusts, 22:09:06 »
Atspernieki, pat vislabākie ir pilnīgs pipec. Never again. Aizej uz matraču ražotnes veikalu Brīvības gatvē un izmēģini visus, gan jau sev piemeklēsi