Autors Tēma: ''Utošanās''  (Lasīts 559 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Camma

''Utošanās''
« : 2020. gada 18. augusts, 12:37:22 »
Izdomāju sev izklaidi garajiem tumšajiem vakariem. Ha! Izklaide pārņēmusi kā sērga. Divi vairākmēnešu gabali jau uztapuši, pašlaik top trešais ''utojamais''.
Bildē ir tas, kam jābūt beigās, un tas, kas tapis pa gandrīz 3 nedēļām...
Visus sakost!

Atslēdzies Minne

Re: ''Utošanās''
« Atbilde #1 : 2020. gada 18. augusts, 12:49:45 »
Ja ļoti čakli strādāsi, pēc gada būs gatavs  :ng:

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #2 : 2020. gada 18. augusts, 13:50:44 »
man būtu nervi beiKti..

Atslēdzies Camma

« Atbilde #3 : 2020. gada 18. augusts, 14:21:48 »
Šitā ir laba ņemšanās, fonā var tik daudz visa kā jūtūbē noskatīt :)
Visus sakost!

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #4 : 2020. gada 18. augusts, 14:25:58 »
Skaisti. Es gan nemūžam nevarētu.

Atslēdzies reno

« Atbilde #5 : 2020. gada 18. augusts, 15:04:38 »
Ak dies! Skaisti. Pēc tam varēsi pāriet uz lielajiem formātiem pa visu sienu.

Es joprojām jūtos mazliet iesaistīta ;)  Bet cik labi ir atrast īsto hobiju, galu galā, katram savs, un šis, sasniedzot noteiktu nirvānas stāvokli ir super relaksējošs.

Nevaru atcerēties precīzi, bet saistība ar Tolstoju bija. Apm. tā: viņai vienmēr bija rokā šuveklis, ikdienā visādas vienkāršas šujamas vai lāpāmas lietas, bet kad viesi, tad izšuva kaut ko smalku

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #6 : 2020. gada 18. augusts, 17:16:39 »
šis ir baigi labais. pie reizes nomierina nervus, veicina sīko motoriku, audzina pacietību... un tur visa kā cita gana. Man kādai paziņai bija kaudzīte gatavu darbu sakrājusies, beigās jau nezināja kur likt. Un tad, kādu dienu aplīmēja veco pūra lādi. Tagad guļamistabā stāv. Izskatās dikti mājīgi ;o))

Atslēdzies Camma

« Atbilde #7 : 2020. gada 18. augusts, 19:56:02 »
Mani pārsteidza, ka ir samērā daudz vīriešu, kuri arī šuj. Vienam jaunam puisim apjautājās, kā viņš savus gatavos darbus redz interjerā. Uz to jaunais kungs atbildēja, ka nekā interjerā neredz, viņš ņemot zīmējumu/gleznu/fotogrāfiju vai ko citu, kas vizuāli iepaticies un šujot tik nost, patīkot pats šūšanas process.

Ņemot vērā, ka šitādi puslīdz nopietni darbiņi paņem 3-4 mēnešus, sarežģītāki ap pusgadu, bet nopietnās gleznu kopijas pat gadu, tad visu cieņu tam kungam, jo esot ap 30 darbiem šūplādē.
Visus sakost!

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #8 : 2020. gada 18. augusts, 20:50:46 »
Nu ko, varu tikai apbrīnot par tādu "utošanos". Es - nemūžam! Kaut gan nē, šitā nedrīkst runāt - citādi Tas Tur Augšā pajokosies, un sēdēs tāda sprēgājoša kvadra ar izšūnamo klēpī kā mīļā :D

Atslēdzies Camma

« Atbilde #9 : 2020. gada 19. augusts, 08:08:28 »
Kvadra - līdz pagājušā gada rudenim es būtu acis izskrāpējusi katram, kurš kaut mazāko mājienu uz krustdūrienu dotu. Acīmredzot, katrai lietai ir savs ''kritiskais punkts'' un ''x-stunda'', kad tai bisei pie sienas IR JĀŠAUJ.
Man arī vienmēr licies traki sarežģīts tāds izšūšanas gabals. Bet neko, viss ir vienkārši, tikai pacietību vajag.
Reno - ar Tevi saskandinu glāzes! Paldies par ''iebarošanu''!
Visus sakost!

Atslēdzies Emīlija

« Atbilde #10 : 2020. gada 19. augusts, 08:40:39 »
Camm man vēl trakāk... pēkšņi tetovējumu sagribējās. Ceru, ka pāries...

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #11 : 2020. gada 19. augusts, 09:18:54 »
sievietei gaumīgs tetovējums (nevis mikroskopiska kakiņa, kur nesaproti kas tas ir) izskatās ļoti skaisti, estētiski un piesaistoši

Atslēdzies Amālija

« Atbilde #12 : 2020. gada 19. augusts, 09:21:18 »
Camm man vēl trakāk... pēkšņi tetovējumu sagribējās. Ceru, ka pāries...

Večiem parasti gribas moci :sarcasm:

Atslēdzies Amālija

« Atbilde #13 : 2020. gada 19. augusts, 09:22:46 »
sievietei gaumīgs tetovējums (nevis mikroskopiska kakiņa, kur nesaproti kas tas ir) izskatās ļoti skaisti, estētiski un piesaistoši

Mazā kakiņa domăta na virost :mrgr:

Atslēdzies Leonora

« Atbilde #14 : 2020. gada 19. augusts, 09:37:10 »
Ar izšūšanu var nodarboties tad, kad veselības problēmu dēļ nav iespēju kustēties. Citādi liktòs ķermenim traumatiska un neveselīga nodarbe. IMHO