Autors Tēma: SPA Latvijā?  (Lasīts 107 reizes)

Atslēdzies magda

SPA Latvijā?
« : 2020. gada 13. septembris, 10:33:55 »
 Pēc darbīgās vasaras, jūtos pelnījusi vienu mazu atpūtu un lutināšanu kādā spa... Igaunīši,bāleliņi aizvērušies  :shock: , iecerētais Pērnavas atpūtas brauciens atliekas.. Meklējam alternatīvu Latvijā. Kāda ir jūsu pieredze? Mums ļoti patīk Sps Līga Valmierā, bet gribētos ko jaunu atklāt...

Atslēdzies Luīze

Re: SPA Latvijā?
« Atbilde #1 : 2020. gada 13. septembris, 12:41:02 »
Neesmu baigā spa apmeklētāja. Man vēl stāv neizmantota dāvanu karte uz spa bijušajā viesnīcā Latvija.

Atslēdzies Eesma

« Atbilde #2 : 2020. gada 14. septembris, 11:55:55 »
Esmu spāojusi? spājojusi?( diez' kuru  darb. v. formu Endzeliņš vai Mūlenbahs par labskanīgu atzītu :thinking: ) Baltic beach hotel- par  sakarīgām  cenām ir spa paketes, snačovkoj  un  ēšanu-  pirtis,  spa un   istaba-  labi/ teicami- ēšana-  3+ . Līdzīgs serviss ir Spa Hotel Jūrmala, tik drusku tādu eiroremontu a'la 90-tie uzvēdīja, bet tā kā abās vietās biju pirms gadiem 4-5, tad varbūt ir kas mainījies un  saprotu, ka tev interese par spa, nevis tapešu krāsu un riģipša  rotājumiem un postpadomju stila restorānu.
Darba dienu īso spa esmu baudījusi (cenas  demokrātiskas)  Rīgā- Unimare spa, labs piršu piedāvājums, barčiks  pie baseina. Zinu, ka Joker klubā arī kas līdzīgs ir. Pati nesen lūkoju spa iespējas Latvijā, jo tāpat kā tu, gribēju paspājoties Igaunijā. Uzmetu acis  Villa Santa Cēsīs- nepatika cenas,  nedomāju, ka šamiem tur kas ekstra par tādiem cipariem, salīdzinot ar igauņiem.Atmetu ar roku  un gaidīšu labākus laikus, lai dotos uz Pērnavu vai Sāremā
« Pēdējās izmaiņas: 2020. gada 14. septembris, 12:49:43 no Spārka »

Atslēdzies reno

« Atbilde #3 : 2020. gada 14. septembris, 18:00:28 »
Diddly ir spāsiste, man liekas, ka slavē Bīču