Autors Tēma: ko darītu ļoti nelabprāt vai nedarītu vispār  (Lasīts 726 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Leonora

Atb: ko darītu ļoti nelabprāt vai nedarītu vispār
« Atbilde #30 : 2020. gada 03. oktobris, 16:17:55 »
Viena pati neesmu ceļojusi, pat grūti iedomāties... Varbūt viena neēstu vakariņas restorānā  :?:  vai kādas nakts izklaides neapmeklētu.

Interesanti. man nav lielāka prieka kā vienai ēst restorānā vai ceļot vai iet pa veikaliem vai jebko. Diemžēl visbiežāk grūti izvairīties no līdzgājējiem. tas teksts - nabadzīte, kā tu viena? :D

Emīlija raksta, ka neietu pārgājienos. man toties tas liekas tik forši. Es labprāt arī  ikdienā stundām tāpat vien riņķoju pa mežu vai pilsētu vienkārši lai izkustētos. Tad jau pārgājiens vispār ir ekstra. Labprāt tādos arī eju, ja ir kompānija, jo viena nomaldos.

Ko nekad  nedaru: jebkādi dārza darbi, jebkāda krājumu gatavošana ziemai, rokdarbi, jebkādas ar mežu saistītas lietas.
Ko labprāt nedarītu: ēst gatavošana, mājas uzkopšana.
Ja par izklaidēm - laikam darītu jebko..ka tik izklaide :)

Atslēdzies mellene88

« Atbilde #31 : 2020. gada 29. novembris, 19:24:57 »
pamanīju tēmu, kuru biju noignorējusi, laikam aiz apstākļa, ka nevaru strikti atbildēt... šodien nē, rīt jau jā ..un tas nekādi nebūs no manis atkarīgs  :?:

St citu, man jau no bērnības pilnīgi neatbildami ir šķituši visi jautājumi no sērijas-- par ko tu gribētu strādāt? kur tu griebētu dzīvot?  kur sapņo aizbraukt? par ko mācīsies ? utt... :fp:

es uz tādiem vienk. nespēju atbildēt, man kkāds iekšējais prāts sacīja, ka ne jau no mans gribēšanas vai negribēšanas kkas būs atkarīgs. Lai gan mērķu uzstādīšana protams ir laba lieta (HA) :)

tātad, kad man jautāja ..ko tu gribētu... es pie sevis nomurminaju, ka es nezinu ko gribētu... bet zinu, ko negribētu. Tātad ar manu saprašanu...vajag izvairīties no tā,ko negribu un tad jau tas, ko man vajag pats saliksies.

gribēju uzrakstīt ,ko tad es negribu šobrīd... bet neko netrodu...jo... tas ko es varu regulet,to es saregulēju un nav man jadara. tas ko es nevaru saregulēt  :?: ,kāda jēga negribēt...ja nevaru ietekmēt  :?:

man laikam neizdevās atbildēt .
piemēram..lasīt dzērvenes vai mellenes...nu kas tur ko domāt..ja vajag  tad lasa, ja nevajag ,tad nelasa..
Jēga domāt..ka es negribētu viņas lasīt :scratch: nebūs izejas..lasīsi un negudrosi  patīk vai nepatīk .

daudzas jūsu pieminētas lietas ir tādas... nu ...tak nedariet, kurš spiež??? :scratch:
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen, visu no tās būtu nometuši lejā.
IG- mellenessniega

Atslēdzies Nāra

« Atbilde #32 : 2021. gada 29. marts, 14:24:57 »
Ko es nekad nedarītu un nedarīšu(un ko nekad neesmu sapratusi) - ka īrē namiņus vai tml uz nedēļas nogali. Latvijā. Man tas tiešām liekas nesaprotami, tagad visi kā nenormāli, esmu fb grupā(kur patiesībā nav šī tēma galvenā, bet pat tur kā traki), varbūt tāpēc tā liekas, ka visi aptrakuši, bet namiņi izskatās uz izķeršanu. Un cenas...žēl man būtu tādu naudu atstāt, lai redzētu pa logu tos pašus Latvijas krūmus :D Varbūt es kaut ko nesaprotu, bet tiešām nekad to neesmu darījusi un nedarītu pat kovidlaikā.

Atslēdzies reno

« Atbilde #33 : 2021. gada 29. marts, 14:36:24 »
Tev Gaujmalas krūmi pa rokai, bet ja cilvēki visu nedēļu dzīvoklī -asfalts -birojs, tad varētu saprast.
Ir aizrautīgi pirtī gājēji. Makšķernieki.
Es ne pie vieniem nepiederu
Ko es nekad nedarītu un ko nesaprotu -smalkas viesības komplektā ar pirti

Atslēdzies Nāra

« Atbilde #34 : 2021. gada 29. marts, 14:43:13 »
Reno, bet jaunībslaikos tādas vien bija :D Uh, kas par pirtīm bija :) Un bija vienalga par frizūrām utt...nu jā, tās gan nebija smalkas viesības, vnk visi tusiņi bija pirtīs. Piemāeram, RPI puikas ar LVU meitenēm..karsti gāja  :beer:

Atslēdzies reno

« Atbilde #35 : 2021. gada 29. marts, 15:03:44 »
Ja vnk tusiņš, pirtsballīte, tad jā. Bet sakrāsojies, safrizējies un tad spīdīgu ģīmi pēc pirts :faint:

Atslēdzies fiasko

« Atbilde #36 : 2021. gada 29. marts, 16:09:44 »
Ļoti labi saprotu to vēlmi nomainīt vidi kaut vai tikai uz nedēļas nogali, vai pagarināto nedēļas nogali vai visu nedēļu. Dažas reizes šajā gadā esmu to darījusi.

Ko es nekad nedarītu - dabā esot, negriezīšu skaļi mūziku. Piknikošu pie ugunskura bez konservētas mūzikas. Ja savējie dzied vai spēlē ģitāras/vijoles utt., tad jau kas cits.

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #37 : 2021. gada 29. marts, 21:17:24 »
Jā, es arī neesmu tā izslāpusi pēc dabas, lai namiņu īrētu, jo man ir visādas citas iespējas pie dabas būt. Faktiski dzīvesveids pa lielākai daļai pie dabas. Bet, ja dzīvotu režīmā  dzīvokli-asfalts-birojs-asfalts-dzīvoklis bez saviem laukiem (ko man vispār priekš sevis grūti iedomāties), iespējams, ka meklētu vismaz tādu iespēju kaut kur ārā izrauties.
Kas savukārt man nav saprotams, ir, ka daļa ļaužu tādus namiņus izmanto nevis dabas baudīšanai, āra aktivitātēm vai makšķerēšani, bet dzerstiņiem ar skaļu mūziku  :n-: