Autors Tēma: SmartID un jauns telefons  (Lasīts 166 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

SmartID un jauns telefons
« : 2020. gada 04. oktobris, 13:22:48 »
Es sev par lielu pārsteigumu uzzināju, ka, lai dabūtu jaunajā telefonā SmartID, esot jāvelkas uz banku personiski, vai "mēģiniet piezvanīt pašam SmartID"  :rat:

Pie viena pasūdzēšos par LMT klientu apkalpošanas personālu - nu nevar augstprātīgi paziņot, ka "tas ir jūsu telefons", tipa tieciet galā, kā mākat.  :fryingpan: Apu mēs jums nosaucām, tālāk bistro, bistro, sama, sama 

Ā, jautājums - kāds ir pēdējā laikā ar SmartID pārnešanas procesu saskāries?
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies Emīlija

Atb: SmartID un jauns telefons
« Atbilde #1 : 2020. gada 04. oktobris, 13:40:20 »
nez, tur viss diezgan ok intuitīvi... galvenais lai vecais darbojas un ir pie interneta

padomus iedot nevarēšu jo šo procesu izveicu pirms gadiem  2, bet nekādu lielu briesmu neatceros

Atslēdzies Leonora

« Atbilde #2 : 2020. gada 04. oktobris, 13:49:05 »
Nav tā, bet īsti nepateikšu, kad dar'ju, tad sapratu, diezgan bija jāizurbjas netā, lai to paveiktu. Bankām ir video pamācošie. Atkarīgs arī kura banka iespējams.. es tiku galā pati gan Luminor, gan Swed. Ja Tev ir elektroniskais paraksts, tad vispār vienkārši. Bet, kuram slinkums urbties, tas iet uz banku un pērk to kodu kalkulatoru, ja tāda nav. Ja tāds jau ir, tad vsp nav problēmu uzlikt smārtu.

Atslēdzies Mangusts

« Atbilde #3 : 2020. gada 04. oktobris, 13:52:04 »
Man SEB, kad maijā kārtoju tur lietas, uzlika kaut kādu krutāku versiju par to, kuru pati Swedbank lietošanai biju novilkusi, un jaunajā telefonā (IPhone SE 2020) to varēju aktivizēt pati, izmantojot ID kartes biometriskos datus (vīrs teica ko kā, jo pats tikko to bija darījis  :talking:  ). Kaut kā tā. Kā caur miglu atceros, ka SEB tā arī teica - ja telefonu mainīšu, pati varēšu tikt galā. Gan jau ir arī instrukcija pieejama.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies Mangusts

« Atbilde #4 : 2020. gada 04. oktobris, 13:59:59 »

"Jauna Smart-ID konta reģistrēšana:

Vispirms, lejupielādējiet un instalējiet bezmaksas Smart-ID lietotni savā viedierīcē.

Pēc tam, izveidojiet un autentificējiet kontu. Dažādi vecuma ierobežojumi var tikt piemēroti atkarībā no izvēlētās reģistrācijas metodes.

Latvijā jūs varat pieteikties Smart-ID elektroniski, izmantojot savu eID karti, mājās ieskenējot savu dokumentu, izmantojot biometrisko identifikāciju, vai apmeklējot bankas filiāli. Tāpat jūs varat izmantot bankas saites identifikāciju, ja vēlaties reģistrēt Smart-ID Basic kontu."

Bet kaut kādā brīdī bija jāatinstalē vecajā ierīcē.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies Pifs

« Atbilde #5 : 2020. gada 04. oktobris, 18:32:44 »
Nav tā, ka "jāvelkas" uz banku!!!
Nepieciešams internets
<https://www.smart-id.com/lv/palidziba/buj/registresanas/es-velos-nomainit-apmainit-savu-viedierici-kas-man-ir-jadara-ar-savu-smart-id-kontu-un-liet/>

Atslēdzies Pifs

« Atbilde #6 : 2020. gada 04. oktobris, 18:34:34 »
Laikam linku ne tā ieliku...nupat kā atjaunināju savu smart ID ar biometrisko identifikāciju...viss internetā uzrakstīts.

Atslēdzies e518

« Atbilde #7 : 2020. gada 04. oktobris, 20:57:39 »
Ja nav vecajā telefonā smartam pieslēgta biometriskā identifikācija tad tikai uz banku ! Ja ir, tad nav problēmu, var jaunajā pieslēgties pats.

Atslēdzies Pifs

« Atbilde #8 : 2020. gada 04. oktobris, 21:17:34 »
Ne nezinu gan...man vecajā telefonā smartam nebija pieslēgta biometriskā identifikācija...(Veco telefonu pret jauno nomainīju pirms 2 mēnešiem). Veiksmīgi jaunajā atjaunoju savu smartu ar visām parolēm. Tagad (pirms trim dienām) bija nepieciešama tā biometriskā...sekojot instrukcijām, kas atrodamas intermetā, savam edošajam smartam pievienoju (jeb autjaunoju visu smartu) to identifikāciju. Uz banku nebija jāiet.

« Atbilde #9 : 2020. gada 05. oktobris, 10:56:25 »
Ienīstu progresu - šitāds čakars, lai nomainītu telefonu :suicide:
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies Aste Risks

« Atbilde #10 : 2020. gada 05. oktobris, 10:56:57 »
a es swedbankā , kaut reti, logojos ar savu id kartes eparakstu un smartid vispār nelietoju

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #11 : 2020. gada 05. oktobris, 15:49:52 »
a es swedbankā , kaut reti, logojos ar savu id kartes eparakstu un smartid vispār nelietoju
At id var arī maksājumu apstiprināt?

Atslēdzies Aste Risks

« Atbilde #12 : 2020. gada 09. oktobris, 01:20:44 »
jā var , tā arī daru

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #13 : 2020. gada 09. oktobris, 08:19:42 »
jā var , tā arī daru
tas ir, izmantojot čipa lasītāju? vai telefona nfc?

Atslēdzies Aste Risks

« Atbilde #14 : 2020. gada 12. oktobris, 14:56:53 »
ar lasītāju, kas laplopā iebūvēts