Autors Tēma: profesionālis dārzā  (Lasīts 145 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies reno

profesionālis dārzā
« : 2020. gada 04. oktobris, 22:48:09 »
Šodien viena pārveidotā dobe ir pabeigta. Te nu es redzu, kā stāda profesionālis -daiļdārzniece, un kā haotiski esmu bakstījusies es pati -kam it kā vajadzētu kaut ko jēgt no dārza plānošanas.

Protams, ka man tāda apjoma darbs vnk nav pa spēkam tīri fiziski. Lielās fiskaršķēres resno zaru griešanai tikai izskatās viegli -knakt knakt. Kad es pamēģināju...pļakt pļakt

Dobe  ir daudz lielāka, nekā mana vecā. Tas mani biedē, bet ir tiek novākti atsevišķie pleķīši, kas parasti ir atlikumi no kaut kādas vēsturiskās dobes, saaugušie raspodiņi sadalīti. Tagad nevaru vien sagaidīt pavasari. Bet tad mēs ķeršoties klāt pārējam dārzam.

Esmu gandrīz pārliecināta par siltumnīcu, bet pašu mazāko, 2X3 m, blakus manas kastes dobes un avenes.  Tas viss esot jāsagriež slīpi, nevis paralēli žogam, kā tagad, bet es jau esmu pierunāta tādām pārmaiņām.

Atslēdzies nakata kngs

Atb: profesionālis dārzā
« Atbilde #1 : 2020. gada 05. oktobris, 01:20:33 »
Vajag domāt par Gaudi...nav dabā taisnu līniju....dabisks ir aizaudzis un mežonīgs, laikam tas ir tas skaistais un nevis sertificētas daiļdārznieces dobes...ok, es provocēju! :)

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #2 : 2020. gada 05. oktobris, 08:13:59 »
Ko niekus 2x3,ņem uzreiz 3x6

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #3 : 2020. gada 05. oktobris, 09:46:29 »
Ko niekus 2x3,ņem uzreiz 3x6
Pareizi!....2x3 jau tāda kā suņu būda, ņem lielo!...Bobis ravēs! :mrgr:

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #4 : 2020. gada 05. oktobris, 09:48:36 »