Autors Tēma: Reiz ziemassvētkos (2019)  (Lasīts 18 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies SNor

Reiz ziemassvētkos (2019)
« : 2020. gada 17. oktobris, 15:44:22 »
Reiz Ziemassvētkos (2019)

Last Christmas

Lomās: Emilia Clarke, Henry Golding, Michelle Yeoh, Emma Thompson

Režisors: Paul Feig

Žanrs:  Romantika, Drāmas, Komēdijas, Dzīvesveids & izklaide

Maksas saite: https://go3.lv/movies/reiz-ziemassvetkos,vod-1526590
 
Komentāri (angl.): https://www.imdb.com/title/tt8623904/

Citāts
Keitai, kura visu gadu strādā par rūķi Ziemassvētku veikaliņā, ir raksturīgi pieņemt nepareizus lēmumus. Viņas dzīve ir 'uzkārusies', viņa aizraujas ar alkoholu, un zvaniņi pie viņas rūķa kurpēm jau sen kaitina, nevis iepriecina. Kad Keitas dzīvē kā no zila gaisa nez no kurienes uzrodas Toms, viņš tai šķiet pārāk gaišs, labsirdīgs un nesavtīgs, lai būtu īsts. Kamēr Londona ietinas gada nogales maģijā, izskatās, ka Keitai un Tomam nekas un neviens nespēs palīdzēt atrast ceļu vienam pie otra. Taču dažkārt ir jāļauj, lai sniegs snieg, jāieklausās sirdsbalsī un vienkārši jānotic.

Kate is a young woman subscribed to bad decisions. Her last date with disaster? That of having accepted to work as Santa's elf for a department store. However, she meets Tom there. Her life takes a new turn. For Kate, it seems too good to be true.

Filma ir gana tipiska pusaudžu 14+, studijas pamatā specializējas kvalitatīvu seriālu filmēšanai (tā sakot, lai uzņemtu vienu labu filmu, vajag 5 masu patēriņa filmas) un šī filma visticamāk ir filmēta masu patēriņa grozā, ne velti viņa ir nonākusi TV3. Un apakša ir arī stāsts, tikai jāsagaida gandrīz beigas. Producents ir savācis gana labus aktierus. Katrā gadījumā, ja jūs redzēt grāmatu , kas ir saistībā ar šo filmu, - viņai vajadzētu būt labai.   
«Zema oglekļa mazietilpīgas infrastruktūras investīcijas.»