Autors Tēma: Aldis Gobzems  (Lasīts 908 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Bobs

Atb: Aldis Gobzems
« Atbilde #15 : 2020. gada 01. decembris, 22:40:26 »
Redzēju viņu no pirmās politikā ienākšanas dienas. Nesimpātisks, neīsts un kā tur pareizi tas vārds - arogants?

Atslēdzies tuk

« Atbilde #16 : 2020. gada 01. decembris, 22:56:17 »
Var teikt vienkārši - ļerkstētājs  :mrgr:

Atslēdzies mellene88

« Atbilde #17 : 2020. gada 01. decembris, 23:15:31 »
Narčik + plusiņš atkal par drosmi. Reti kurš atļausies atzīties tādā milestībā  :?: ja pavisam godīgi..tad es arī uz sārta viņu tā nemestu... kkas tur ir...bet nejautājiet kas, es tam vispār nesekoju... bet dažas domas esmu pamanījusi, FB skruļļojamies...un, ja nepiesienas, tad nav nemaz nepareizas..

faktiski..es arī tikai muldu,jo man nekas no viņa neitekmējas...tā ka pēc būtības ir vienalga vai viņš man patīk vai nepatīk... :smoker:    tīri filoZophiski..neviens nav ideāls...

p.s aij nu lab Narčika pēc tagad arī es gobzemam IG sekoju..pašai man tas nebūtu ienācis prātā :D :D
« Pēdējās izmaiņas: 2020. gada 01. decembris, 23:22:52 no mellene88 »
Ja Zeme tiešām būtu plakana, kaķi jau sen visu no tās būtu nometuši lejā.

Atslēdzies Minne

« Atbilde #18 : 2020. gada 01. decembris, 23:39:06 »
Šis fenomens mani nudien interesē - sekošana pieaugušā vecumā  :scratch: :?:

Atslēdzies mellene88

« Atbilde #19 : 2020. gada 02. decembris, 00:46:59 »
Minnn-- :rofl: :rofl: es tev pastāstīšu kā tas ir ..tas ir tā- uzspied podziņu sekot..un principā aizmirsti, tad, ja tev ir laiks iemest aci IG ,tad tev bildītes pašas noskrien gar acīm.. jo vairāk personām seko,jo mazāk kāds uzkrīt uz nerva,jo fiksi paskrien garām :)

..mazāk kaitinoši kā FB st citu. jo nekādas smadzeņu skalošanas, tikai bilžuki..gribi skaties, negribi neskaties...un gobzemam smukas bildes st citu...

tu laikam sajuci reālu sekošanu ar ķeksīša ielikšanu :)  st citu var atsekot nākamjā dienā..nekādu problēmu ... :?:

Atslēdzies Nāra

« Atbilde #20 : 2020. gada 02. decembris, 07:23:40 »
Jaunietes skaidrojums vienkāršiem vārdiem seniorei  :rofl:

Atslēdzies Minne

« Atbilde #21 : 2020. gada 02. decembris, 17:10:27 »
mellen, nedomāju ne burtisku sekošanu, ne tehnisko realizāciju, bet motīvu (tātad pofig, kādā platformā)

Atslēdzies mellene88

« Atbilde #22 : 2020. gada 02. decembris, 23:39:36 »
es nezinu citu motīvus... bet mans motīvs apmēram tāds...man patīk cilvēki un viņu dzīvesstāsti. Es sekoju tiem,kas mani ar kko ieinteresējuši...gan jau atkal spaģelisms  :?: ..piemēram mani kkad senāk sašokēja vienas amurikaņu meitenes stāsts... iedziļinajos tik tālu,ka izraku visu par viņas mammu ,tēti un brāli..saliku kopā kā grāmatu, skumju grāmatu ..
citi vienkarši skatās tV ,seriālus , ziņas...es neskatos..es sekoju dzīviem vai nedzīviem un parastiem vai neparastiem cilvēkiem...
(atbildēts) ?
. pasekojot kādam ilgāku laika posmu veidojas pilnvērtīga bilde par cilvēku... nevis izlasot virsrakstus dzeltenajos vai ziņās...nu karoč..man patīk salikt kopā..to ko dod ar to,ko var atrast...
āa, kāpēc tu teici fenomens  :?: ... ja tā padomā, tad tādu kā es, urķi nemaz vairāk nezinu. citiem motīvi ir vienkaršāki... reklamē savus biznesus un vajag sekotājus, influencē, izplata , publiskās personas, utt..visiem vajag sekotājus ..un tiem lileajam vairumam, info skrien gar acīm un ausīm un viņiem nerodas jautājums- kāpēc es sekoju..jo sekošana ir tikai ķekša ielikšana un aizmiršna pēc 2.min.
p.s tagad padomaju.. ka e nevaru arī pārāk ilgi sekot uniedziļināties.. ar kkādu laiku man kkas sakrājas par daudz  un tad es atsekojos :)
vienu brīdi dikti līdzpardzīvoju ģimenei kurai bija kaudze pieņemto bērnu ar visādām diagnozēm... beigās man tas bija par daudz..tagad man ļoti patīk viens krievu kungs superīgs kazu audzētājs.. vienk mīlu :) nu tā kkā...

Atslēdzies mellene88

« Atbilde #23 : 2020. gada 03. decembris, 14:32:07 »
šorīt pārlasu savu vakardienas atbildi Minnei un pie sevis saprotu, ka varu izbesīt lasītāju uz skaitli-3.
bet tad kad rakstu,tad es to nejūtu  :sad_smiley:
Piem iekavās (atbildēts)? - man šodien nolasās kkā neiecietīgi, kaitinoši... pašu besī. :smile:
Bet vakar, es domāju,ka ar to mana doma beidzas.un iekavās vienk pajautāju , vai ar uzrakstītio var mani saprast  :smile: ,vai ar to pietiek...

tad pasēdēju vēl ,ko paštukoju, ienāca prātā vēl kkas un vēl....un tas (atbildēts )vairs neiederējās.. bet es jau šamo neizdzēsu....un šodien lasu... un saprotu,ka kaitinoši... :smoker:

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #24 : 2020. gada 03. decembris, 14:54:52 »
...beidziet laipot, dāmas...jauns, simpātisks vīrietis, gandrīz alfa...nu, vismaz cenšas būt alfa...kāpēc nesekot?....vai kāda šeit seko vecajam Godmanim? :mrgr:

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #25 : 2020. gada 03. decembris, 15:00:22 »
Zin', es sekoju Dalailamam :mrgr:

Atslēdzies mellene88

« Atbilde #26 : 2020. gada 03. decembris, 15:08:54 »
man pietiek ar krievu kazu puisi ..un žigu (jā, jā nokaunos).. bet stāv lasīšanai noliktas viņa ceļojumu grāmatas... kamer neesmu pieķērusies, tikām vienk pētu ,kas šis par putnu...  :bird: , dažreiz ausis vīst (bet es jau pati māku lamaties)tad vienk izslēdzu :D

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #27 : 2020. gada 03. decembris, 15:27:41 »
šorīt pārlasu savu vakardienas atbildi Minnei un pie sevis saprotu, ka varu izbesīt lasītāju uz skaitli-3.
tad pasēdēju vēl ,ko paštukoju, ienāca prātā vēl kkas un vēl....un tas (atbildēts )vairs neiederējās.. bet es jau šamo neizdzēsu....un šodien lasu... un saprotu,ka kaitinoši... :smoker:
Eh, Mellen... Man no malas izskatās tā: pati pajautāja, pati atbildēja un pati izbesījās...  :?: 

Atslēdzies mellene88

« Atbilde #28 : 2020. gada 03. decembris, 16:57:59 »
no malas izskatās tā: pati pajautāja, pati atbildēja un pati izbesījās
luīz- man likās, ka šis IR sarunu forums?  :confused:
Tāpēc vienmēr ir opcija- parunājās !

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #29 : 2020. gada 03. decembris, 18:26:50 »
luīz- man likās, ka šis IR sarunu forums?  :confused:
Tāpēc vienmēr ir opcija- parunājās !

Bet protams!  :big_hug: