Autors Tēma: Nakatīja  (Lasīts 237 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Camma

Nakatīja
« : 2020. gada 31. decembris, 17:43:02 »
Mīļotais tēvēnec ''Sazvērestības teoriju un viltus ziņu atbalstītāju skaits pēdējā laikā ir ievērojami audzis. Dažādi izsmejoši komentāri vai jautājumi: “Cik tev par šo samaksāja?” parādījās pat pie to cilvēku ierakstiem, kas dalījās ar bildēm, kurās redzami pneimonijas dēļ pieslēgti pie skābekļa aparātiem.''
Šajā sakarā man radās ilgstošas pārdomas pie glāzes ar asiņaino mēriju.

Pirmkārt. Kurš taisīja pacientu bildes tiem esot tik kritiskā situācijā? Medpersonāls?Radinieki? Selfiji?Ja pirmais, tad mediķus uz tiesu!Ja otrais, tad kurš šos palātā ielaida? Ja ielaida, tad radinieki ir pēdējie no pēdējiem.Ja trešais, tad - tiešām - cik samaksāja?
Otrkārt. Cik slimai jābūt sabiedrībai (un ne jau ar kovidu), lai vieni taisītu kritiski slimu cilvēku fotogrāfijas, bet otri tās ar koitālu katarsi aplūkotu.
Treškārt. Skat. abus -kārt augstāk, cik tam žurnalistam samaksāts, ka kaut ko vēl mēģina žļebināt un apelēt pie lasītāju līdzjūtības?
Ceturtkārt. Par tēmas nosaukumu katram atļauts domāt pēc sava prāta. Lieli esat.
Visus sakost!

Atslēdzies nakata kngs

Atb: Nakatīja
« Atbilde #1 : 2020. gada 31. decembris, 19:15:20 »
Cik dzirdēts, tad nodaļās fotografēja citi slimnieki...laikam jau tie, kuri izveseļojās un pirms došanās prom taisīja selfijus...vēl ir dzirdēts, ka nodaļas ietvaros tika veidotas vacapa grupas - lai ārstam pastāstītu savas izjūtas ar viedtālruni...nu, modernā sabiedrība ...vienam slimojušam bija pat savs blogs, kur viņš stāstīja cik slikti viņam, kā ārstējas utt un visu filmēja...laikam jau FB var atrast...   
Laimīgu Tev Jauno gadu, Camma! ! :shampis:

Atslēdzies Minne

« Atbilde #2 : 2021. gada 04. janvāris, 13:10:30 »
Nespēju iedomāties, ka cilvēks, kurš jūtas tik slikti, ka jāguļ slimnīcā, ņemtos ar filmēšanām, blogiem un wacapiem  :mrgr:   Pat Kundalini slimnīcas laikā taisīja pauzi

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #3 : 2021. gada 04. janvāris, 13:20:56 »
Es pa LTV redzēju sižetu, kur divi džeki, guļot slimnīcas gultās, filmēja sevi ar mobilajiem un veidoja stāstu par savu saslimšanu un kā tā notiek...tika minēts, ka FB uztaisīts blogs, kur slimnieks stāsta savu pieredzi (neesmu FB)...ok, es neatceros vārdus, slimnīcu utt....vari ticēt, vari neticēt

Atslēdzies Minne

« Atbilde #4 : 2021. gada 04. janvāris, 13:30:16 »
ok, man vnk bija iespaids (no medijiem), ka slimnīcā liek tikai smagsmagi slimos covidiešus

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #5 : 2021. gada 04. janvāris, 13:31:07 »
Tie blogeri ir ar "vidēju slimības gaitu", var linkus sameklēt, bet visi stāsti puslīdz vienādi.

Atslēdzies Nāra

« Atbilde #6 : 2021. gada 04. janvāris, 14:04:11 »
Par to jau ir stāts, ka slimnīcās saliek tos, kuri varētu mājas ārstēties. Un tad bļauj, ka nav gultasvietu..

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #7 : 2021. gada 04. janvāris, 14:07:11 »
Par to jau ir stāts, ka slimnīcās saliek tos, kuri varētu mājas ārstēties. Un tad bļauj, ka nav gultasvietu..
Cik no tiem stāstiem lasīti - nē. Viņiem deva skābekli (ne pie plaušu ventilējamā aparāta) un citas figņas, ko mājās nevar.

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #8 : 2021. gada 04. janvāris, 15:12:32 »
skābekļa līmeni asinīs jau nu pārbauda, pirms likt slimnīcā

Atslēdzies reno

« Atbilde #9 : 2021. gada 04. janvāris, 15:17:25 »
man kaut kādās agrīnās bērnības atmiņās figurē  melni piepūsti maisi -skābeklis? ko nesa uz mājām kaimiņi

Atslēdzies sanda

« Atbilde #10 : 2021. gada 04. janvāris, 15:19:50 »
Draudzene (cita slimība) dažas stundas pirms fiz. ķermeņa nāves atsūtīja video - slimnīcas palāta, aprīkojums, skats pa logu, atnestais ēdiens, dzirdama saruna ar māsiņu un sanitāri.
Selfiju neveica, citus slimniekus nefilmēja, pati un citi pēc izskata bija pārmainījušies.

Pati esmu fiksējusi negadījuma apstākļus ar sabrauktu dzīvnieku, ieskaitot asins pleķi un līķi.
Publicēju vienīgajā portālā, kuru tobrīd lietoju, tāpēc, ka ceļu policija nebrauca- lai rakstot iesniegumu. Iesniegumu rakstīja aculieciniece.
Daļa lietotāju man pārmeta portāla noteikumu pārkāpšanu, liela daļa mani aizstāvēja.
Portāla vadībai  iebildumu nebija – atzina to par faktu konstatēšanu, pateicās par nebūšanu vienaldzīgai. No izlikšanās neredzam gadījumu mazāk nekļūšot.
Tas nav smukbildīšu, bet realitātes portāls. Realitāte ir visāda.
Mērķis  bija internetā piemērotā vietā saglabāt negadījuma apstākļus, lai lietu nenoklusētu.
Kad autovadītājs vainu atzina, briesmīgākās bildes izdzēsu, bet jau pirms tam iebildumu cēlēji bija nomierinājušies, laikam saprata, kas par lietu.

Par Covidblogeriem un viņu mērķiem nevaru spriest, nav laika noskatīties.

Atslēdzies Nāra

« Atbilde #11 : 2021. gada 04. janvāris, 17:01:39 »
Pamanījat, ka Camma par covid neizsakas tikpat kā.
Tāpat ka es par pedagoğiju :D
Jo no iekšienes zināms vairāk, bet nav labais tonis izpaust...
Mes te varam visko gudru spriedelēt :D

Atslēdzies Aģents 0.7

« Atbilde #12 : 2021. gada 04. janvāris, 17:47:38 »
Pedagoģija un medicīna tak izsenis ir jomas, kur katram pašam ir vispareizākais viedoklis.

Atslēdzies reno

« Atbilde #13 : 2021. gada 04. janvāris, 19:21:16 »
Vēl varu dažas pievienot :mrgr: