Autors Tēma: Ķīniešu figņa  (Lasīts 195 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies olgucis

Ķīniešu figņa
« : 2021. gada 31. marts, 10:09:30 »
Pamodos. Vannas istabā visa grīda slapja, tāda pamatīga peļķe. Tek dvieļu sildītājs. Tāda paliela trīs pakāpju  eleganta balta restīte. Vienā posmā pa vidu adatas lieluma šķirba. Nezinu, vai kaimiņi lejā ir lietas kursā. Jebkurā gadījumā, tas nav labākais veids, kā pamodināt sievieti no rīta. Atbrauca santehniķī, nobildēja ķīniešu brīnumu un apsolīja atgriezties. Sēžu, kontrolēju situāciju un ... sūdzos. A ko man vēl darīt.

Atslēdzies Mangusts

Atb: Ķīniešu figņa
« Atbilde #1 : 2021. gada 31. marts, 11:21:26 »
Šī tiešām ir riebīga figņa. Draudzenei sāka tecēt svaigi remotētā vannasistabā svaigi pirkts un nomainīta truba - meistars atbildējis (sen stāstīts, turklāt nespeciālista pārstāsts, viss ļoti aptuveni), ka tur kaut kur pie stāvvada/trubām elektrība un tā sit caurumus. Mans tēvs fiziķis, jau manu atstāstu dzirdējis, raustīja plecus un  beigās pateica, ka teorētiski viņš fizikāli ķīmisku reakciju var iztēloties, taču tad tās trubas esot nenopietnas, ja tāds nieks caurumu varot iztaisīt. Zinu tikai, ka intereses pēc papētīju, kas Depo uz dvieļu sildītājiem rakstīts un tur sīkā drukā bija piebilde, ka veikals neuzņemas atbildību par šādiem defektiem. Tātad nav nekas neparasts.
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #2 : 2021. gada 31. marts, 11:41:28 »
 :( :thinking: :shock: ... Atbrauca, noņēma ķīniešu brīnumu. Teica, ka līdzīga maiņai veikalā neesot. Pasūtīs un kaut kad uzstādīs. Uzlika armētu pārejas šļauku un aizbrauca. Kaut kā stulbi diena sākās. Vispār šai dzīvoklī kaut kādi brīnumi ar santehniku. Teiksim, mēneša sākuma man pa nakti kanalizācijā pieci kubi aukstā ūdens aiztecēja. Podam korķis nebija aizvēries. Nē, nu es dzirdēju kaut kādas skaņas pa nakti, bet man prātā nebija ienācis, ka kaut kas tāds varētu notikt ar mani. Nekad taču nekas nenotika...  :thinking: Laikam, visam reiz pienāk pirmā reize. Dzīve paliek interesanta.

Atslēdzies Milka

« Atbilde #3 : 2021. gada 31. marts, 11:48:51 »
Saliec katras telpas stūros pa lauru lapai, aizdzīs dzīvoklī esošās bijušo īpašnieku sliktās enerģijas. ;)

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #4 : 2021. gada 31. marts, 18:48:18 »
khmmm... dienas beigas vairs nepārsteidza. Transporta firma atveda  viesu istabas sekciju. Divas daļas... Trešais elements esot palicis noliktavā un cik saprotu, līdz Lieldienām nebūs pieejams. Nu ja... tāda diena. Kaķis no tā visa šokā  :murmur: :rat: ... Es cenšos neiespringt, tēloju, ka man pofig. Rīt būs mēbeļu meistars, varbūt saliks no sekcijas, to, kas ir pieejams. Varbūt...

Atslēdzies Mangusts

« Atbilde #5 : 2021. gada 31. marts, 20:05:28 »
Noraksti uz svētdienas pilnmēnesi  :m:
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies Kundalini

« Atbilde #6 : 2021. gada 31. marts, 20:13:02 »
Man ir PSRS laiku - jaunmodīgs vannas krāns, sākās šaizes pēdējā laikā, ar tecēšanu, bet baidos mainīt uz Made in China - modernu vannas trojņiku, dušas maisītāju, kā ķīnas metālam nav uzticības, pirku pa 10 euro no rokas to , stāv kastē vēl joprojām  :sarcasm:
Pastāv iespējas - kā angļiem, 2 VINTAGE krānus ielikt, kas ir nenokaujami  :murmur:
Ka tek ūdens, TAS IR ĻOTI SLIKTI - aiztek NAUDA ...

Atslēdzies daddy

« Atbilde #7 : 2021. gada 01. aprīlis, 08:39:44 »
Pamodos. Vannas istabā visa grīda slapja, tāda pamatīga peļķe. Tek dvieļu sildītājs. Tāda paliela trīs pakāpju  eleganta balta restīte. Vienā posmā pa vidu adatas lieluma šķirba. Nezinu, vai kaimiņi lejā ir lietas kursā. Jebkurā gadījumā, tas nav labākais veids, kā pamodināt sievieti no rīta. Atbrauca santehniķī, nobildēja ķīniešu brīnumu un apsolīja atgriezties. Sēžu, kontrolēju situāciju un ... sūdzos. A ko man vēl darīt.

Bet KĀPĒC, KĀPĒC jūs pērkat tādus mēslus??  :f-palm: :f-palm:
Gribas "dizainu" - dabūjat čakari. Vienīgie caurteces dvieļu žāvētāji, kuri netek, ir U vai S veida trubas. Tās, iespējams, ir no nerūsošā tērauda, kurš nekorodē.

"Restītes" tipa, varbūt pa 1000 eur kāds no nerūsošā arī sametinās, bet tie "sūdi" pa 150-200 eur ir "nerūsošā tērauda krāsā" no HVZ kāda materiāla, kurš korodē, toties labi metinās.  Ja tiešām gribas kaut ko, kas nav truba, iesaku ņemt elektrisko. būs lētāk un vienkāršāk.

Atslēdzies reno

« Atbilde #8 : 2021. gada 01. aprīlis, 11:35:11 »
mūsu redele (apkure/el) noteikti nav pa 1000, bet godīgi kalpo jau kādu 10. gadu

Atslēdzies daddy

« Atbilde #9 : 2021. gada 01. aprīlis, 11:46:47 »
pastāsti sīkāk, marka, ražotājs, izskats. Kas ir - apkure/el - 2 vienā?   

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #10 : 2021. gada 01. aprīlis, 12:27:58 »
daddy - redz, tur jau tā figņa, ka dvieļu žāvējama restīte bija jau komplektā ar dzīvokli, kuru nopirku pusgadu atpakaļ. Līdz ar viņu nāca arī visi tie santehniska rakstura pārsteigumi.

Atslēdzies daddy

« Atbilde #11 : 2021. gada 01. aprīlis, 13:01:35 »
daddy - redz, tur jau tā figņa, ka dvieļu žāvējama restīte bija jau komplektā ar dzīvokli, kuru nopirku pusgadu atpakaļ. Līdz ar viņu nāca arī visi tie santehniska rakstura pārsteigumi.

nekas, viss ir labojams, bet neiekāp tais sūdos otrreiz

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #12 : 2021. gada 01. aprīlis, 13:19:08 »
apsolos vairāk dzīvokļus nepirkt.
Starp citu, šodiena arī ne ar ko no vakardienas neatšķiras. Piezvanīja  mēbeļu meistars, kurš apsolīja salikt sekciju... atbrauks tikai pēc svētkiem. Tātad līdz otrdienai jādzīvo atkal tajās kastēs, kas visapkārt - es taču atbrīvoju viņam vietu kur rosīties un sekcijai paredzēto vietu. Labi, ka vismaz ciemiņus sakarā ar covidu drīkstu  dzīvoklī nelaist

Atslēdzies reno

« Atbilde #13 : 2021. gada 01. aprīlis, 14:07:55 »
2 vienā -kad vasarā auksti radiatori, ieštepselēju. Ziemā silst kā radiators