Autors Tēma: Deputāte Grevcova  (Lasīts 1912 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies nakata kngs

Atb: Deputāte Grevcova
« Atbilde #30 : 2023. gada 17. marts, 13:29:27 »
Glorka kā lokomotīve krāj ogles 15. Saeimai... a par ko ne?? jauna, smuka, paduma (prikidivajecsa). Ko sievietei vairāk vajag?? :D
Startēs EU vēlēšanās Ždanokas vietā no krievu partijas, jo vecā vairs nedrīkst, bet Glorija apstrādās sabiedrisko darbu uz Lienes ielas, samaksās sodu par nopelnīto, un Eiropa lai saturas! ✌

Atslēdzies daddy

« Atbilde #31 : 2023. gada 17. marts, 14:51:56 »
Startēs EU vēlēšanās Ždanokas vietā no krievu partijas, jo vecā vairs nedrīkst, bet Glorija apstrādās sabiedrisko darbu uz Lienes ielas, samaksās sodu par nopelnīto, un Eiropa lai saturas! ✌

...jo dziļaki grjazji, jo augstāki kņazji...

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #32 : 2023. gada 19. aprīlis, 12:43:24 »
...nu, tak īsts tas jaukumiņš Grevcova ! :smej:

https://www.delfi.lv/izklaide/slavenibas/citi/drama-deputates-gimene-glorijas-grevcovas-viru-tiesa-par-uzbrukumu-bijusajam-partnerim.d?id=55443566 

ja kādam nav abonenta, tad te turpinājums - 
"Vairāk nekā pusgadu viņa nesniedza ziņas par dēlu un viņa atrašanās vietu. Kā vēlāk izrādījās, Glorija bija sākusi kopdzīvi ar Kasparu Grevcovu, ar kuru vēlāk noslēdza laulību. Likumā noteiktā kārtībā es vērsos tiesā, un man tika noteiktas saskarsmes tiesības ar manu dēlu," senos notikumus atceras Tams. "Bija pat situācija, kad viņa veselu gadu liedza man tikties ar dēlu; tika uzsākta krimināllieta par saskarsmes nolēmuma nepildīšanu, kura tika izbeigta, kad Glorija Grevcova ar mani noslēdza izlīgumu pie prokurora," portālam "Delfi" saka Tams.
  Īstenojot savas likumā noteiktās tiesības, Tams 2017. gada 24. jūnijā ieradies pie Grevcoviem satikt savu dēlu. "Taču saskarsmes vietā mani sagaidīja Kaspars Grevcovs un uzbruka man, nodarot miesas bojājumus, ilgstoši mani sitot, kā arī izteica draudus mani nogalināt," viņš atminas. Pēc pusgada Tams jau bija gudrāks un paņēma līdzi savu paziņu, kurš no automašīnas filmējis Grevcova "viesmīlību", kas izvērtās jau pavisam dramatiski – vīrietis izšāva no gāzes pistoles un vēl arī sita pa galvu Tamam. Par to tad arī sākts kriminālprocess. (c - delfi+)

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #33 : 2023. gada 19. aprīlis, 12:45:38 »
"Vaicāts, par ko abi vīri runājuši, pirms uzšvirkstēja agresija, Tams skaidro, ka Grevcovs viņam licis pierādīt, ka zēns vispār ir viņa bērns, ka esot jāveic DNS ekspertīze. "Pistoli viņš izvilka pēc tam, kad pateicu viņam: man ar tevi nav par ko runāt!"
Ostas mehāniķim Tamam ir vairāki citi bērni, bet tikai mazais dzīvo pie viņa. Deputāte Grevcova parakstījusi vienošanos, ka dēls pastāvīgi dzīvo kopā ar tēvu, bet viņa puisēnu satiek katru otro nedēļas nogali. Notiesājošs spriedums par saskarsmes tiesību nepildīšanu nebūtu viņas interesēs, jo Grevcovas politiskā karjera jau bija sākusies, tagad spriež Tams. Līdztekus krimināllietai bijusi arī administratīvā lietvedība par aprūpes tiesībām, tāpēc jaunā politiķe piekritusi šādam ģimenes modelim: "Oktobra vidū slēgtā notariāli apstiprinātā vienošanās paredz, ka dēls līdz 18 gadu vecumam dzīvos pie manis. Glorija bērnu var ņemt katru otro nedēļas nogali, un to viņa arī dara."
  Vaicāts, vai mātei jāmaksā arī uzturlīdzekļi, Tams skaidro, ka Grevcova bija apņēmusies vienādās daļās segt bērna izdevumus, taču viņš atminas tikai vienu reizi, kad māte zēna jakas kabatā ielikusi 140 eiro.
Tams saka, ka Grevcovi faktiski ir šķīrušies, taču nav drošs par to, ka laulība šķirta arī juridiski. Glorija esot sūkstījusies par garām rindām pie notāriem. Deputāte pagaidām saglabājusi vīra uzvārdu, taču sociālajos tīklos arvien biežāk redzama kopā ar kādreizējo diplomātu, tagad apvienības "Jaunlatvieši" dibinātāju Rūdolfu Brēmani. Edgars Tams līdz šim nav saticis Gloriju un Brēmani kopā, taču pieļauj, ka starp viņiem ir tuvākas attiecības.
No tiesas bēguļojošo Grevcovu Tams redzējis Rīgā uz ielas kopā ar Gloriju 2022. gada 20. jūnijā. "Nekavējoties ziņoju par to Valsts policijai. Diemžēl līdz šim brīdim nekāda rezultāta meklēšanai nav bijis," viņš secina." (c)

Atslēdzies nakata kngs

« Atbilde #34 : 2023. gada 19. aprīlis, 12:46:48 »
Glorijas Grevcovas versija
"Mēs nedzīvojam kopā jau sen, kopš pagājušā gada septembra," portālam "Delfi" saka Saeimas deputāte, apstiprinot savas laulības iziršanu. Viņa pošas šķiršanos nokārtot arī oficiāli, taču vēlas paturēt līdzšinējo uzvārdu – jo tas jau kļuvis par viņas "brendu".
     Grevcova ar vīru šķīrusies uz nepatīkamas nots un kopš tā laika kontaktus ar viņu pārtraukusi. Vaicāta, kur Grevcovs varētu būt meklējams, deputāte norāda, ka šis jautājums ir policijas kompetencē, turklāt viņas rīcībā ir "ziņas no trešajām pusēm", ka bēguļotājs tomēr varētu būt jau atradies.
"Policija bija pie manis vērsusies rudenī par šo jautājumu, bet es uzreiz pateicu, ka nezinu, kur viņš ir. Konkrēti neko teikt nevaru, jo man tomēr ir svarīgas attiecības ar mana bērna bioloģisko tēvu. Es nevaru atbildēt par sveša cilvēka rīcību, lai viņi paši tiek galā," par savu vīriešu konfliktu saka Grevcova un ir pārsteigta par to, ka Tams vērsies pie "Delfi", lai risinātu šādus jautājumus.
Deputātei ar dēla tēvu esot labas attiecības, ģimenes modelis arī sakārtots – viņas meita dzīvo pie viņas, dēls – pie tēta. "Es nezinu, kādu iemeslu dēļ viņš vēlas publiskot visādas muļķības par sava bērna māti. Iespējams, viņam ir personīga sāpe par to, ka mēs izšķīrāmies. Tā sāpe atsākās tad, kad es kļuvu par Saeimas deputāti. Lai arī ko viņš neteiktu, es noteikti vērsīšos tiesā. Publiskot privāto dzīvi un izplatīt baumas es neļaušu. Un atbildēt par Kasparu Grevcovu es arī negrasos, jo ar viņu kopā nedzīvoju," skaidro ievēlētā amatpersona.
  Grevcova komentē, ka Tama teiktais par 140 eiro vienreizēju maksājumu bērna uzturēšanai ir nepatiesas baumas. "Es negribu nolaisties līdz miskastes līmenim, lai to vispār komentētu. Ja nav pierādījumu, tad tie ir tikai vārdi. Man ir liels kauns un pazemojoši pat runāt par šādu tēmu. Ja Edgars mēģinās mani apmelot, es kā amatpersona vērsīšos tiesā, jo neļaušu savu vārdu izmantot kaut kādās netīrās spēlītēs," viņa strikti nosaka. Grevcova līdz šim jau tā jūtas cietusi saistībā ar viņas privātās dzīves tirzāšanu, tādēļ apmelojumus uzskata par sevišķi necienīgu rīcību.
Patlaban Grevcova dzīvo kopā ar meitu. Uz jautājumu, kādas ir viņas attiecības ar Brēmani, deputāte smej, ka "pagaidām vēl kopā nedzīvojam". Arī jaunai laulībai viņa pagaidām vēl nejūtas gatava." (C)

Atslēdzies daddy

« Atbilde #35 : 2023. gada 19. aprīlis, 13:47:50 »
no šī var secināt, ka liktenis šo sievieti nav žēlojis, bet viņa ir ieguvusi vairākas praktiski-juridiskās izglītības dažās jomās... :)

Atslēdzies Minne

« Atbilde #36 : 2023. gada 19. aprīlis, 15:23:35 »
 Jēz, tagad vēl tas zaglēns Brēmanis  :f-palm: 

Pieslēdzies Amālija

« Atbilde #37 : 2023. gada 19. aprīlis, 15:31:25 »
Kas ir Brēmanis? :confused:

Atslēdzies SNor

« Atbilde #38 : 2023. gada 23. maijs, 14:38:02 »
Skandalozie Rūdolfs Brēmanis un Glorija Grevcova kopā iet pat uz hokeju
Citāts
Skandalozais bijušais diplomāts un brunču mednieka slavu iemantojušais Rūdolfs Brēmanis jau kopš aizvadītās vasaras ir ciešā draudzībā ar pretrunīgi vērtēto Saeimas deputāti Gloriju Grevcovu.
Meitenei veicas!
"Tātad es esmu tapis jūsu ienaidnieks, sacīdams jums patiesību. " Galatiešiem 4:16
«Zema oglekļa mazietilpīgas infrastruktūras investīcijas.»
https://kubele.lv

Pieslēdzies Spārka

« Atbilde #39 : 2024. gada 15. februāris, 15:16:44 »

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #40 : 2024. gada 15. februāris, 15:23:08 »
būs jāatgriežas gaterī par lentzāģa padomnieci

Atslēdzies Minne

« Atbilde #41 : 2024. gada 15. februāris, 15:51:21 »