Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Lasīts 84986 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Mangusts

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #855 : 2020. gada 15. oktobris, 15:23:59 »
Tas nav Latvijas pasta pakomātu reklāmas iedvesmots? :)
No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #856 : 2020. gada 15. oktobris, 15:29:29 »
Es biju pilsētā, kur ielas radiāli sākās centrālajā laukumā. Virzienā pa labi mājām bija numuri ar pozitīviem skaitļiem, pa kreisi - ar negatīviem :mrgr:

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #857 : 2020. gada 19. oktobris, 10:20:31 »
Man bija jāliek eksāmens BE kategorijas iegūšanai (nez priekš kam, jo man tāda jau padsmit gadus kā ir), kā labad kopā ar citiem pretendentiem pulcējamies tādā kā starta laukumā. Bet eksāmens jāliek jāšus uz zirgiem! Visiem citiem zirgi kā zirgi, tikai man mazs apaļš ponis, uz kura kājas gandrīz līdz zemei sniedzas. Tiek izsniegta karte - maršruts apvidū, kas jānojāj, baigi sarežģīts, ar daudziem pagriezieniem un sīkiem ceļa sazarojumiem. Sasodīts, es taču nomaldīšos no tā maršruta! Vai varbūt jāskatās, kurp ved citu zirgu pēdas? Cenšos iegaumēt karti, taujāju, vai ir nosacījums, kādās gaitās kurš posms jājāj, kāda laika norma, lai skaitītos nolikts? Neviens neko sakarīgu nevar atbildēt. Tā nu dīdos uz sava poņa, startu gaidot, kad piebrauc glauns spīdīgs treileris, kas atvedis tādu pat glaunu antīku karieti. Kāds krutais te liks eksāmenu, karietē braukdams, kamēr mēs, parastie mirstīgie, jāšus!  :wtf:
Cepoties par bezkaunīgo diskrimināciju, pamodos, tā i neuzzinājusi, kā man būtu gājis, noliktu vai nē   :mrgr: