Autors Tēma: sapnī kas tik nenotiek...  (Lasīts 87529 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies sanda

Atb: sapnī kas tik nenotiek...
« Atbilde #900 : 2021. gada 08. janvāris, 00:58:46 »
Vakarnakt iegāju  it kā darbnīcā, pieņēmējs aiz letes, nekā uzkrītoša,  neko tur man nevajadzēja. Devos pa kāpnēm uz otro stāvu, atvēru durvis gaiteņa galā, gāju iekšā.
Plaša istaba, vidū liela balti pārklāta gulta, vairāki kucēni skraida pa grīdu, viens čurā uz paklāja.
Parādās mana krievvalodīgā paziņa Sofija (saukšu tā), skatās man acīs un saka – “Zvoņila ženščina - u molodoj ženščini vstreča s Luciferom”.
Man gar to nav nekādas daļas, uzradušies 6 kaķēni – 3 skraida pa grīdu, 3 ierāpušies vai iecelti gultā un dauzās. 
Atkal ienāk Sofija, mazliet aizelsusies un nopietna, skatās acīs, saka – “Zvoņila ženščina – u molodoj ženščini vstreča s Luciferom”.
Pieņemu zināšanai, bet man par to tiešām nav nekādas daļas.  ruds pusgarspalvains kaķēns skatās spriganām acīm, žabo mazliet savēlies, varbūt jāpaķemmē.
Modinātājs pārtrauca sapni.

Vakar dienā tikos ar citu krievalodīgo paziņu, Viņa (krieviski) saka -Vovam 7. janvāri dzimšanas diena, bet , vai es zinot viņa personas koda 2. daļu – 3 sešnieki, bet dzimis pareizticīgo Ziemassvētkos. Sāku smieties, atcerējos sapni, bet tā Vova sakarīgs, pat ļoti.
Neesmu pareizticīgā, pat nezināju īsti kad Z.sv., bet 1. reizi sapnis krieviski (vairums pareizticīgo LR ir krievvalodīgie, lai arī tautībai konfesijā nav tiešas nozīmes), faktus par Vovu nezināju, kristietībā Luciferu saista ar nelabo, bet laikam ar Rīta zvaigzni arī.

Sapnī sapratu, ka tikšanās ne tajā istabā, kur atrados es, kaut kur blakustelpās. Sofija mani informēja, it kā man tā būtu svarīga ziņa, parasti viņa par visu saka - "Ņeparsja"
« Pēdējās izmaiņas: 2021. gada 08. janvāris, 01:29:26 no sanda »

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #901 : 2021. gada 13. janvāris, 06:48:07 »
Datora ekrānā parādījās paziņojums ar sarkanu izsaukuma zīmi: Investīciju fiskālā kontrole!
Vairāk neko neatceros :mrgr:

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #902 : 2021. gada 17. janvāris, 11:52:30 »
Sapni atceros no brīža kad  braucu no darba. Tilta vidū stāvēja tukšs autobuss, tam blakus mīņājās kāda no maniem kolēģiem un  tiltam pāri neviens neriskēja braukt. Gāju noskaidrot, kas viņai tur ir noticis. It kā autobuss nebija pie vainas, vienkārši aiz autobusa bija iebrukusi tilta mala un spriežot pēc visa, ja kāds brauktu pa otru tilta malu  tilts vispār aizies pa pieskari. Piedāvāju paziņai aizvest viņu kur vajag. Gājām uz autiņu. Pa ceļam pamanīju ka vēl vienā tilta salaiduma vietā ir šķirba ne pa jokam. Prātā, ka tilts jau nesen remontēts. Braucot paziņa ieteica ievērtēt viņas dzīvokli, jo vēlās to pārdot. Iebraucām kaut kādā mazpilsētā ar padomju laiku divstāvīgam hruščevkām. Bet nu paskatīties var. Dzīvoklītis tāds 50 gadu stilā, bet labi kopts un mājīgs. Zilgan baltas flīzes, ieapaļas arkas, vienīgais gaitenis tāds pamatīgi noplucis, uz sienām var redzēt vismaz desmit krāsu nianses, ar kādām tas savā laikā krāsots. Bet tieši tas man liekas interesanti, tāds abstrakts piesitiens ar vēstures elpu. Paziņa pasaka, ka viss tas brīnums maksā 4 tūkstošus. Ja sākumā biju domājusi, ka man tas nafig nav vajadzīgs, tagad jau sāku prātuļot, varbūt to varētu izmantot kādiem vasaras izbraukumiem. Prātā jau kā to visu finansiāli sastiķēt. Eju meklēt paziņu lai aprunāties, blakus dzīvoklī man atver divi džeki. Izrādās, ka tur ir keramikas darbnīca. Visos stūros inčīgi darbiņi, tāds veclaicīgs ceplis un puikas arī tādi atraktīvi. Super, garlaicīgi nebūs, ja  vēl pilsētiņā būtu kādi ūdeņi, ķipa upe vai ezers. Izeju pagalmā un ieraugu, ka 10 metru attālumā no sliekšņa skalojās jūras mala. Kaut kāds mammis sēž malā un mērcē tajā kājas. Arī labi, varēs savu mammi atvest, viņai patiks. Jāmeklē, kur mana paziņa pazudusi, lai visus sīkumus sarunātu. Te mani pamodina košaks.

Atslēdzies Aste Risks

« Atbilde #903 : šodien pl 01:51:40 »
Kaķis bija paralizējis Putinu un ievilcis kaktā aiz izlietnes.