Autors Tēma: Roboti  (Lasīts 541 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies daddy

Roboti
« : 2020. gada 01. decembris, 13:35:53 »
Tēmu ierosināja tēma par christmas wish :)

meita nopirka īsto i-robot - nu neko, braukā, slauka, viss notiek... vedekla nopirka kaukādu ķīnieti, kuram par to pašu cenu ir arī mitrās uzkopšanas funkcija -nu vienkārši skaisti...

cienmāte arī tādu dāvanu gribētu...

Jautājums - vai jums ir telpu uzkopšanas roboti, ja jā - atsauksmes lūdzu!

Atb: Roboti
« Atbilde #1 : 2020. gada 01. decembris, 13:53:04 »
Vot es uz to ķīnieti Xiaomi ar skatos, tomēr 2x lētāks, un labu atsauksmju bija daudz, diez vai kāda firma sev 75 laba atsauksmes ietroļļotu.
Bet mani pagaidām attur tas, ko manīju lietošanas instrukcijā - šamam vajagot 1,5 m brīvu platību, lai piedokotos. Man to i-robotu vajag, jo es esmu slinka (un nav laika) un kaķis iznēsā smiltis un spalvas pa visu māju, nevis  tāpēc, ka man baigā pils. 
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies daddy

« Atbilde #2 : 2020. gada 01. decembris, 14:00:11 »
vedekliņai tāds xiaomi pa ~300 eur arī ir. māk pieparkoties mājiņā, kura zem galda ierīkota, zonas ievēro, manā guļamistabā nelien...

« Atbilde #3 : 2020. gada 01. decembris, 14:28:30 »
Vot pastāsti, cik daudz brīvas vietas ir apkārt tai mājiņai un vai viņai vajag permanenti būt pieslēgtai elektrībai vai tikai kamēr šamais lādējas?
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies daddy

« Atbilde #4 : 2020. gada 01. decembris, 14:58:14 »
Vot pastāsti, cik daudz brīvas vietas ir apkārt tai mājiņai un vai viņai vajag permanenti būt pieslēgtai elektrībai vai tikai kamēr šamais lādējas?

nu cik pagaldē vietas ir 0.8x1.2m, tik ir. Mājiņa pieslēgta pastāvīgi, draugs atbrauc, pagrozās, piemērās un čiks, pieslēdzas.

A kamēr strādā - mazbērni nostājas platām kājām, lai šis brauc cauri (šito mēs apkarojam), mantiņas, lellītes uzliek pavizināties (uz šito mēs acis piemiedzam), paši nav mēģinājuši vizināties (par to būs KAKTS  :evil: )!! Uz paklāja māk uzrausties un pagultē ielīst. I-robotam, lai pa trepēm neno$ipās meita kaukādus ierobežojumus lika...xiaomi, šķiet gudrāks...

Kā un cik sūdus jāvelk ārā, nezinu...

AĻLO narods, tā arī paliks Christmas wishes?? neviens nelieto??

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #5 : 2020. gada 01. decembris, 15:01:39 »
Jā ir, Irobot. Visi tagad var laimē diet un neviens vairs māju netīra. Viss jau iztīrīts. Kaut kad pa retam ar slapju lupatu izskrien, un i to jau sapņo par robotu - mazgātāju. Bet reāli māja IR tīrāka. Un suņu spalvas šis maita nebaidās. Protams, pagultēs voiloks veidojas, bet tur jau arī ar parasto klāt netiek.

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #6 : 2020. gada 01. decembris, 15:11:35 »
Man ir putekļusūcējs parastais un slota mitrajai uzkopšanai. Vēl neesmu tik tizla, lai robotu pirktu, patīk pašai izkustēties... lalala...

Atslēdzies Nāra

« Atbilde #7 : 2020. gada 01. decembris, 16:43:17 »
Arī interesē, mamma grib. Vai ir vērtts pirkt mazam dzīvoklim un vai vecs cilvēks pratīs rīkoties, jo es neskraidīšu katru dienu darbināt. Man teica, ka esot liels čakars ar birstīšu tīrīšanu. Kādu firmu utt mazam dzīvoklim var ieteikt?
Es noteikti sev nopirktu, ja kko no tiem saprastu. Vot, nopirkšu mammai un td sapratīšu :)
Es arī slinkuma dēļ gribētu, bet bail, ka nav vēl lielāks čakars. Man jau putekļsūcējam slinkums izbērt trauku...

Atslēdzies daddy

« Atbilde #8 : 2020. gada 01. decembris, 17:26:08 »
Arī interesē, mamma grib. Vai ir vērtts pirkt mazam dzīvoklim un vai vecs cilvēks pratīs rīkoties, jo es neskraidīšu katru dienu darbināt. Man teica, ka esot liels čakars ar birstīšu tīrīšanu. Kādu firmu utt mazam dzīvoklim var ieteikt?
Es noteikti sev nopirktu, ja kko no tiem saprastu. Vot, nopirkšu mammai un td sapratīšu :)
Es arī slinkuma dēļ gribētu, bet bail, ka nav vēl lielāks čakars. Man jau putekļsūcējam slinkums izbērt trauku...

Tev ko, vīra nav (trauka izbēršanai)?? Manējā naivi plakšķina acis - a nez ko tik švaki sūc?? Paskatos - a tur, viss ciklons aizštoppēts!! :)

Atslēdzies baaciens

« Atbilde #9 : 2020. gada 01. decembris, 18:24:08 »
Māsa sajūsmā par kaut kādu āzieti. Pieļauju, ka  -Xiaomi robot.
Ja nu pēkšņi kaut kāds Errors, saņem SMS.

Slavē un gavilē, iesaka Ziemassvētku vecītim rakstīt vēstuli par šo.

Atslēdzies e518

« Atbilde #10 : 2020. gada 02. decembris, 08:14:48 »
« Pēdējās izmaiņas: 2020. gada 02. decembris, 08:38:13 no Spārka »

Atslēdzies Trix

« Atbilde #11 : 2020. gada 02. decembris, 08:52:19 »
Apsties te :
https://kursors.lv/2019/09/05/roborock-s5-mazgajosa-robota-puteklusuceja-apskats/

Apraksts labs. Noņirdzos gan pie frāzes "Roboti tomēr vēl arvien ir līdz pat 4…5 reizēm dārgāki par pieņemamu putekļu sūcēju".
Aha, redzama klasiskā vīrieša izpratne par to, ka parastie putekļu sūcēji paši iztīra māju, bet sievas darbs un laiks, kura to sūcēju darbina, izmaksās neietilpst. :D

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #12 : 2020. gada 02. decembris, 08:55:09 »
Citāts: Trix
sievas darbs un laiks, kura to sūcēju darbina, izmaksās neietilpst. :D
Manā dzīvē vienmēr vīrieši putekļsūcējus darbinājuši.
Bet nu jā, darbu jau parasti aizmirst jebkurās izmaksās ielikt.

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #13 : 2020. gada 02. decembris, 08:57:37 »
netiek jau salīdzinātas putekļu savākšanas procesa izmaksas, bet tikai ierīces cena. Ja kas.

Atslēdzies Spārka

« Atbilde #14 : 2020. gada 02. decembris, 09:54:52 »
netiek jau salīdzinātas putekļu savākšanas procesa izmaksas, bet tikai ierīces cena. Ja kas.
Bet pircējam svarīga cenas un veiktspējas attiecība (price-performance). Citādi salīdzina švammīti ar trauku mazgājamo mašīnu.