Autors Tēma: rotaļas mūsu bērnībā  (Lasīts 464 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies Milka

Atb: rotaļas mūsu bērnībā
« Atbilde #90 : 2021. gada 03. aprīlis, 15:44:07 »
Jā, papīra lelles no žurnāla "Mujeres" bija topā.

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #91 : 2021. gada 03. aprīlis, 15:51:41 »
eu, kurš atceras, kurā vietā bija izvietoti tie spēļu aparāti, kur skatoties kaut kādā periskopā varēja šaut torpēdas pa kuģiem? 20 kap laikam 2 minūtes vai kaut kā tā

Atslēdzies Milka

« Atbilde #92 : 2021. gada 03. aprīlis, 16:05:29 »

eu, kurš atceras, kurā vietā bija izvietoti tie spēļu aparāti, kur skatoties kaut kādā periskopā varēja šaut torpēdas pa kuģiem? 20 kap laikam 2 minūtes vai kaut kā tā
Man kaut kā atmiņā ir Maskavas ielā, ar 7.tramvaju braucot, labajā pusē bija parks (laikam) un dziļāk liela ēka, ārpusē vēl lidmašīna stāvēja, tur arī kaut kādi automāti bija.

Vēl bija "Tautas saimniecības sasniegumu izstādes", kuras regulāri apmeklējām; tur arī gadījumā nebija visādi spēļu aparāti?

Atslēdzies Bobs

« Atbilde #93 : 2021. gada 03. aprīlis, 16:31:06 »
a vai nebija kkur iekš kkāda kinoteātra? Pionierī vai..

Atslēdzies Milka

« Atbilde #94 : 2021. gada 03. aprīlis, 17:26:11 »
Vot kinoteātros kaut kā neatceros, kaut bieži un visādos bijām. Lai gan uz kino ejot, primārais bija filma, varbūt tāpēc automātus nemanīju, ja arī viņi tur bija.

Atslēdzies Minne

« Atbilde #95 : 2021. gada 03. aprīlis, 17:52:48 »
Pēc Pioniera pieminēšanas kkas ataust. Bet es nešāvu nevienu un neko, izņemot, pagalma kariņus

Atslēdzies tuk

« Atbilde #96 : 2021. gada 03. aprīlis, 18:57:11 »
Tādu Mangusta minēto spēli dzirdu pirmo reizi. Istabiņas, leļļu mājas no tukšām kārbām veidojām, bet tādas bezseju papīrlelles nebija. Bezseju bija kabataslakatiņu mezgliņlelles vai karošu lelles. Papīrlelles bija kaimiņu mākslinieces zīmētas, nebija mums tādu žurnālu. Kleitas gan pašas zīmējām, uz dubultlocīta papīra ar iegriezumu, lelle bija skatāma kā no priekšpuses, tā no aizmugures.

« Atbilde #97 : 2021. gada 03. aprīlis, 21:19:26 »
Ā, es to Morskoi boj aparātu atceros, šķiet, pat ar visu skaņu, bet kur bija, neatceros. Zinu tikai, ka man bez brillēm rādījās nepareizais skaits strīpiņu - pārējiem laikam bija divas, es redzēju trīs  :rofl:
Turn that sh*t up louder, make it all go faster!

Atslēdzies kvadra

« Atbilde #98 : 2021. gada 03. aprīlis, 21:31:42 »
Kā pa miglu atceros, ka rinda ar visādiem šaunamaparātiem bija kino "Pionieris".

Atslēdzies reno

« Atbilde #99 : 2021. gada 03. aprīlis, 21:43:36 »
Mēs ar papīrlellēm spēlējāmies pa vasarām ar kaimiņu meitenēm, es  biju laba zīmētāja, un zīmēju draudzenēm visādas modīgas drēbes  un arī lelles

Ar māsu mēs spēlējāmies ar pogām. Pogas personificēja veselu galmu, sākot no karaļa un karalienes, princesēm, sulaiņiem utt. Pils telpas tika veidotas no otrādi apgrieztām grāmatām, vācu izdevumiem bija ļoti skaisti auduma iesējumi. Protams, tas  aizņēma visu galdu, jo pilis bija divas un pa vidu bija upe.