Autors Tēma: Beztēma par kaķiem  (Lasīts 7652 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies tuk

Atb: Beztēma par kaķiem
« Atbilde #120 : 2021. gada 31. marts, 18:59:22 »
Tagad mērās ar putniem?  :mrgr:  Man ar viskautkas ir, dzeņus ieskaitot  :smej:

Atslēdzies reno

« Atbilde #121 : 2021. gada 31. marts, 19:12:18 »
Vajadzētu putnus no kaķiem atdalīt.

Atslēdzies Trix

« Atbilde #122 : 2021. gada 31. marts, 20:11:11 »
Vajadzētu putnus no kaķiem atdalīt.

Nu kā lai atdala? Nu kā?
Ja putns kaķim vēderā...

Atslēdzies daddy

« Atbilde #123 : 2021. gada 01. aprīlis, 08:17:20 »

Uz manas pašas ielas vanags kā grāba  strazdu, spārns burtiski gar vaigu nošvīkstēja

Un vēl
 man ir 2 dzeguzes, viena tuvu, otra tālu otrā pusē
 pūcīte sēdēja uz vārtu staba

ja Tu vēl vienu rindiņu izspiestu, būtu haika...

Nu kā lai atdala? Nu kā?Ja putns kaķim vēderā...

aforisms ;)

Atslēdzies Minne

« Atbilde #124 : 2021. gada 01. aprīlis, 12:41:11 »
Nu kā lai atdala? Nu kā?
Ja putns kaķim vēderā...

Tikai pacietību!

Atslēdzies Mangusts

« Atbilde #125 : 2021. gada 05. aprīlis, 11:40:12 »
Te viens kaķītis daudzos veidos: https://fatcatart.com/gallery/?lang=en

No amount of advance planning will ever replace dumb luck

Atslēdzies daddy

« Atbilde #126 : 2021. gada 06. aprīlis, 08:20:48 »

Atslēdzies Nāra

« Atbilde #127 : 2021. gada 06. aprīlis, 08:50:24 »
Kaķis, protams, ir jauka lieta, bet visu laiku pieskatīt, lai ko neizdara, neapgāž, neizkašā...tas ir apgrūtinoši.
Jāseko kā bērnam, durvis jātur ciet, logus vaļā , tikai pieskatot, ka tik neuzlec uz galda utt. Un vēl, ja sadomā naktī pamodināt  :rat: Nebrīnos, ka mana vecā māte teica, ka nevajag dzīvnieku, jo var miegu iztraucēt, bet tad vairs nevar aizmigt, jo tomēr ar gadiem miegs ir trausls. Man vnm tas ir bijis trausls, tāpec loloju savu miegu. kā jus tiekat galā ar to, nesaprotu :)

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #128 : 2021. gada 06. aprīlis, 09:25:44 »
Ar vecumu kaķi paliek mierīgāki, vairāk guļ nekā dauzās.
Nekad nevienu no saviem kaķiem neesmu tā baigi pieskatījusi... nu nogāza puķpodu, nu un?  No galda var nodzīt, ja traucē :?:

Atslēdzies Trix

« Atbilde #129 : 2021. gada 06. aprīlis, 09:34:46 »
Kaķis, protams, ir jauka lieta, bet visu laiku pieskatīt, lai ko neizdara, neapgāž, neizkašā...tas ir apgrūtinoši.

Kaķi ir dažādi.

Man vienīgā problēma ir pabarot. Un tas nav naktīs. Paretam jāpaklausās, vai kaut kur nevemj. Uz galdiem nekāpj, sēž blakus galdam ar gaļu un gaida, kad iedos (neviena nepieskatīta, minūtes 20), puķpodus negāž, eglīti neaiztiek. Skapjos lien gulēt, bet skapji ir aiztaisāmi (kam nav durvju, tiem ir segas priekšā). Nagus asina ārā. Kakā ārā - kastīti neesmu tīrījusi gadiem. Naktīs uzlekt uz manis pagulēt mēdz, bet arī ne katru nakti. Ja man galīgi piebesītu, varētu atradināt (vīram virsū nelien, jo viņš met nost). Neskrāpējas, nekož, neārdās, pa kāju augšā ar nagiem neskrien. Ja vajag, atļauj gan mazgāt, gan acis tīrīt, gan zales dot (šis gan ne pārāk labprāt). Man nekad nav bijušas saskrāpētas rokas. Nāk mīļoties, ir mīļojama vienmēr, kad man gribas pabužināt. Ar bērniem tāpat mīlīga, neskrāpē, nekož (audzināti ir visi - gan bērni, lai nedara pāri, gan kaķis, lai nelaiž nagus. Galvenais, ar ko grēko cilvēki - kad mazu kaķēnu ar roku kacina, un sīkais zvērēns apķeras ap roku un kož.)

Ā, vasarās gan pēc katras ienākšanas no āra ir jāpārskata un jānolasa sanestās ērces. Zinu, ka citi to nedara, staigā te tādi ar "pērlēm" apauguši kaķi arī.

Bet kad mūsējā meitene aizies labākos peļu laukos, citu kaķi neņemšu, - jo otru tādu nedabūšu, bat cīnīties ar mežoņu civilizēšanu man nav un nebūs ne spēka, ne vēlēsanās. Es arī negribu neērtības un neesmu mazohiste.