Autors Tēma: Pāces vilnas fabrikas veikals Rīgā  (Lasīts 3842 reizes)

0 lietotājiem un 1 viesis lasa šo tēmu.

Atslēdzies olgucis

Re: Pāces vilnas fabrikas veikals Rīgā
« Atbilde #15 : 2018. gada 20. decembris, 00:22:27 »
Nu es arī brīnos... savā laikā haltūrēju - adīju Daiļradēi rakstainos  cimdus. Normāla lauku dzija, vispār nekādu problēmu. Parasti tādos sīkos bumbulīšos  veļās sintētika. Bet Pāse dod garantiju uz 100% aitu vilnu, domāju, ka  viņi to godam arī dara.

Atslēdzies fiasko

« Atbilde #16 : 2018. gada 20. decembris, 00:24:23 »
Olguc, šito visu es no prakses zinu. Pastiepjas pavisam drusku, cik izņemot no ūdens un - izšķīst. Tā ar to pāci gadās.

Tuk, pāči nav tik grodi savērpti kā parastā vecā lauku dzija. Parasti. Bet gadās fices, kas ir krietni par daudz savērptas. Pavediens ciets kā koks.

Krāsu dēļ mēdzu nopirkt.un izadīt. Esot tagad feina viņiem resnā vamžu dzija.

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #17 : 2018. gada 20. decembris, 00:29:18 »
;o)))) jebkura slapja dzija viegli plīst un izstiepjas. Kad nožūst atgūst formu

Atslēdzies tuk

« Atbilde #18 : 2018. gada 20. decembris, 00:44:29 »
Olguc, bet vai  pubuļojas? Nu tak ne visa aitas vilna pubuļojas.
No kā tas atkarīgs? No vilnas garuma?, vai vērpuma stingruma?, vai vēl kā???

Atslēdzies fiasko

« Atbilde #19 : 2018. gada 20. decembris, 05:53:42 »
Olguc, tikai nevajag, ka jebkura slapja dzija plīst un izstaipās. Nav tā. Ar pāča lakatiem ir gadījies, ka jaunu uzaadītu, pirmo reizi mazgājot, bet vēl nesavilktiem dzijas galiem, tos galus pēc izmirkšanas bļodā un vieglas paspaidīšanas (kāda jau ir vilnas mazgāšana) vairs neatrast, jo to vienkārši vairs nav.

Bet es tik izteicu savu nenozīmīgo viedokli par pāčiem. To krikumu, siena gabalu un aitas vilnā saķērušos sūdińu ārā lasīšana var būt ļoti besīga. Bet laiku pa laikam no kādas ļoti iepatikušās krāsas dzijas kaut ko uzadu :)

Atslēdzies vellata

« Atbilde #20 : 2018. gada 20. decembris, 09:16:26 »
Mjā... Es līdz šim vilnas dziju pie vajadzības Rīgas tirgū esmu mēgusi pirkt - vispār labi kalpo, bet nu tur nav tik interesantu krāsu. Tāpēc tagad ziņkārīgi lūru Pāces virzienā.

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #21 : 2018. gada 20. decembris, 09:59:15 »
fiasko - "jaunu uzadītu, pirmo reizi mazgājot, bet vēl nesavilktiem dzijas galiem, tos galus pēc izmirkšanas bļodā un vieglas paspaidīšanas (kāda jau ir vilnas mazgāšana) vairs neatrast, jo to vienkārši vairs nav."(c) ... nu šitais noteikti velk uz brāķi. Es tikai domāju, ko gan ražotais uz tā rēķina vinnē - nekas prātā nenāk. Dziju taču uz svaru pārdod. Atceros, kādreiz tirgū pārdeva adītas ziemas cepures sievietēm, tādas uzkasīta, pūkainas. Krāsas fantastiskas - visi izķēra. Bet pēc pirmās mazgāšanas tur nekas vairāk, kā tādi plāni "zirnekļu" diedziņi pāri palika... Izklausās uz mata, kā tavs gadījums.

Atslēdzies vellata

« Atbilde #22 : 2018. gada 20. decembris, 10:18:15 »
Hm, skatos, ka te ir adītāju/rokdarbnieču klubiņš :) Ir kāda aktuālo rokdarbu tēma ar?

Atslēdzies Luīze

« Atbilde #23 : 2018. gada 20. decembris, 10:31:12 »
Ir kāda aktuālo rokdarbu tēma ar?
Uztaisi!  :go_go:

Atslēdzies vellata

« Atbilde #24 : 2018. gada 20. decembris, 11:07:47 »

Atslēdzies reno

« Atbilde #25 : 2018. gada 30. decembris, 09:45:14 »
Centrāltirgū ieraudzīju Klippan Saule tirgotavu, blakus kundze ar Pāci un Latgales dzijām

Atslēdzies vellata

« Atbilde #26 : 2018. gada 30. decembris, 20:23:44 »
Jā, tur ap tām dažām būdiņām var parasti atrast dažus tirgotājus, parasti pērku pie vienas konkrētas. Ražotājus neesmu mēģinājusi noskaidrot, bet nu kaudze ar dzijām pie tās sievietes vienmēr liela un krāšņa. Vakar kā reiz sanāca aplasīt visas tumši zaļās, lai savu mīļoto apjakotu  :yes:  Viņam mans tumšlillā māju vamzis (dziju liku divās kārtās) iepaticies.

Atslēdzies vellata

« Atbilde #27 : 2018. gada 30. decembris, 20:26:51 »
Jā, tur ap tām dažām būdiņām var parasti atrast dažus tirgotājus, parasti pērku pie vienas konkrētas. Ražotājus neesmu mēģinājusi noskaidrot, bet nu kaudze ar dzijām pie tās sievietes vienmēr liela un krāšņa. Vakar kā reiz sanāca aplasīt visas tumši zaļās, lai savu mīļoto apjakotu  :yes:  Viņam mans tumšlillā māju vamzis (dziju liku divās kārtās) iepaticies.