Autors Tēma: Pārvākšanās trakums  (Lasīts 336 reizes)

Pieslēdzies reno

Re: Pārvākšanās trakums
« Atbilde #15 : 2020. gada 10. septembris, 16:59:52 »
agdies, kopotie raksti. Olguc!! Kas tos lasīs?!

Un arī neviena biblioteka neko neņems. Ja nu vienīgi to, kas ir obligātajā literatūrā. Par tām, vismaz manējā, priecājas.  Bet kurš nu būtu runājis. Labi, ka mums ir šķūnītis, to gan arī pamazām retinu prom uz makulatūras konteineru

Atslēdzies sanda

« Atbilde #16 : 2020. gada 10. septembris, 17:15:41 »
Ko jūs zināt par kaķu pārvadāšanu!? Es pārvedu reizē Seškaķi! Volvo salonā, somās, čemodānā un vienkārši uz rokām. Ja pa ceļam būtu kur jāpiestāj.... lai Dies' nogrābstās....
Zinu - izmisumā 6 ielas kaķus pārvedu uz "pili", tad no ''pils''uz bioloģisko piensaimniecību ar sab. transportu pa 3 vienā kastē, lauka vidū 1 kaste atsprāga vaļā, noķēru... (uz paneļmāju fona tā ir pils un arī pierīgas muižiņu, tur dzīvoja kaķus mīlošs pāris gados) Kastes aizdare pirms brauciena jāpārbauda.

Atslēdzies sanda

« Atbilde #17 : 2020. gada 10. septembris, 17:21:56 »
agdies, kopotie raksti. Olguc!! Kas tos lasīs?!

Un arī neviena biblioteka neko neņems. Ja nu vienīgi to, kas ir obligātajā literatūrā. Par tām, vismaz manējā, priecājas.  Bet kurš nu būtu runājis. Labi, ka mums ir šķūnītis, to gan arī pamazām retinu prom uz makulatūras konteineru
Piekrītu.

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #18 : 2020. gada 10. septembris, 18:26:37 »
Braucu uz Rīgu, ekonomisku apsvērumu dēļ, uz lētāko īres dzīvokli, ko varēju sameklēt 3 dienu laikā.
Panika pirms tam bija grāmatu dēļ. Pusi izmetu ārā, palika 20 kastes,...
....Pa ceļam runāju ar kaķi kastē, lai nomierinātu.
Pārvedot kaķi ar to nomierinoši jārunā, lai dzird saimnieces balsi.

Liels Paldies... tātad 20 kastes, tas nav nekās īpašs. Tagad esmu mierīga. Man visu laiku likās, ka mani uzskatīs par ķertu. Galvenais, nestresot. Baidos, ka novembris košakam var būt par aukstu, liksim lielā somā ar kaķa deķi. Svarīgi, lai, kad laidīšu ārā jau pie vietas būtu granulu kaste un skrāpējamās stalažas, šam pirms ēšanas patīk parīvēt nadziņus, negribētu, lai pirmās ceļā trāpītos tapetes. Galvenais nesasteigt. Vispār šams man arī no muldoņām, paredzu garas pārrunas. Bet ar grāmatām, tur ir tā kā ir, liekas, ka es esmu vienīgā lasītāja.
« Pēdējās izmaiņas: 2020. gada 10. septembris, 18:38:27 no olgucis »

Pieslēdzies reno

« Atbilde #19 : 2020. gada 10. septembris, 18:44:19 »
Sapratu. Neesi vēl izlasījusi :)

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #20 : 2020. gada 10. septembris, 19:20:23 »
gluži jau ne, bet kaut kur puse ir manā kontā. Man bija periods, -1 grāmata dienā. Savā laikā, viens no audzināšanas līdzekļiem bija aizliegums uz nedēļu aiztikt grāmatas. Biju pārliecināta, ka lukturītis zem deķa ir mans  izgudrojums. Kas būtu domājis, ka man reiz būs teikšana par visu krājumu!

Pieslēdzies reno

« Atbilde #21 : 2020. gada 10. septembris, 20:25:31 »
Tad jau izlasīto pusi vari neņemt līdzi. Nelasīsi taču otrreiz! Mūsdienās tam vnk nevar tērēt laiku

Atslēdzies tuk

« Atbilde #22 : 2020. gada 10. septembris, 21:09:07 »
...Klau, vai nebija ticējums, ka pirmo jaunā mājoklī ielaiž kaķi? Uz laimīgu dzīvi ;)

Atslēdzies olgucis

« Atbilde #23 : 2020. gada 10. septembris, 21:56:53 »
kaķim mes neko neteiksim

Atslēdzies tuk

« Atbilde #24 : 2020. gada 10. septembris, 23:41:18 »
No savas senas pārvākšanās pieredzes varu vien ieteikt ne vien rakstīt kas iepakots kastēs, bet atzīmēt arī telpu - virtuve, guļamistaba, vannasistaba u.c. Un tad kastes uzreiz nesējiem tajās telpās arī novietot.

Atslēdzies magda

« Atbilde #25 : 2020. gada 11. septembris, 11:29:29 »
Jā, mēs arī uz katras kastes uzraxtījām saturu, lai izkravājot nav jāmeklējas